Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-05-28
System alarmowy
Zasięg:
krajowy

Oferowane przez naszą firmę systemy zabezpieczeń i ochrony są przedmiotem indywidualnego doboru do wymagań i specyfiki klienta. Zapewniamy Państwu optymalną i rzeczową obsługę procesu projektowania oraz profesjonalną i solidną instalację systemów alarmowych.

Oferujemy wyłącznie sprzęt najlepszych producentów, co sprawia, że montowane systemy alarmowe gwarantują ich niezawodne działanie przez długi czas. Proponujemy rozwiązania czołowych firm: SATEL, Optex, Elmes, Ropam. Posiadamy bogatą gamę akcesoriów dodatkowych, kompatybilnych z tymi systemami – w tym: czujki, bariery podczerwieni, sygnalizatory zewnętrze i wewnętrzne. Dzięki jakości wykorzystywanych urządzeń możliwe jest zapewnienie kompleksowej ochrony i niezawodnych przez lata systemów alarmowych. Każdorazowo montaż oraz instalacja systemów i urządzeń alarmowych przeprowadzana jest wyłącznie przez profesjonalnie przeszkolonych i doświadczonych pracowników naszej firmy.

Nasze alarmy pozwalają na wykrywanie niebezpieczeństwa i uruchamianie sygnalizacji w momentach zagrożenia oraz przekazywanie tych informacji właścicielowi lub agencji ochrony. Systemy wyłapują zmiany takie jak: włamanie, napad, pożar, zalanie pomieszczeń, awaria zasilania i wszelkie inne czynniki mające wpływ na funkcjonowanie obiektu np.: spadek temperatury czy zadymienie.

Nowoczesne systemy pozwalają także na zdalne sterowanie ich funkcjami takimi, jak: załączanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie urządzeń domowych, sterowanie bramą, piecem grzewczym, oświetleniem, nawadnianiem ogrodu itp.

 

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży automatyki przemysłowej.

Firma

Montersi24 Wiktoria Musiał

Adres: Andrzeja Struga 78 lok 2, 90-557 Łódź

Nr telefonu: 509011300 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...