Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-04-09
Szkolenia indywidualne i consulting dla firm
Szkolenia indywidualne i consulting dla firm
Zasięg:
krajowy

Szkolenia indywidualne dotyczą urządzeń oferowanych przez firmę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Plan szkolenia jest ustalany indywidualnie po przesłaniu przez klienta wymagań i wspólnym ustaleniu zakresu tematycznego. Przykładowy zakres szkolenia indywidualnego znajdą Państwo w zakładkach: szkolenie indywidualne HMI WEINTEK oraz PLC FATEK. Szkolenia prowadzone są dla firm z branży automatyki i pokrewnych.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały edukacyjne. Istnieje możliwość wypożyczenia po szkoleniu indywidualnie skonfigurowanego zestawu treningowego. Jeśli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem, prosimy o taką informację przy zapisie.

Szkolenia odbywają się w siedzibie i oddziałach firmy Multiprojekt lub na specjalne życzenie w siedzibie Klienta. Koszt szkolenia u Klienta ustalany jest indywidualnie. Opłata za szkolenie obejmuje materiały edukacyjne, bufet kawowy oraz lunch.

Ilość dni szkolenia zależy od zakresu szkolenia i ustalonego planu. Szkolenie indywidualne wyceniane są zależnie od czasu ich trwania. Prowadzone przez nas szkolenia indywidualne przeprowadzamy najczęściej w 1 dzień, trwają średnio 8 godzin (w tym 2 przerwy kawowe trwające 20 min. każda oraz przerwa obiadowa trwająca 40 min.).

Koszt szkolenia indywidualnego to 1230 zł (1000 złotych netto + VAT) / 1 dzień szkolenia dla maksymalnie 4 osób.

Wystawiamy faktury VAT.

UWAGA! Firma Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia indywidualnego najpóźniej 7 dni przed jego planowanym terminem. W razie odwołania lub zmiany terminu szkolenia zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie telefonicznie lub mailowo. W każdym innym przypadku szkolenie odbędzie się zgodnie z planem.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

MULTIPROJEKT

Adres: ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków

Nr telefonu: 12 413 90 58 Skopiuj

Faks: 12 410 87 50 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: krakow@multiprojekt.pl Skopiuj
WWW: www.multiprojekt.pl
Komunikator: skype: multiprojekt

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...