Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-07-15  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-07-15
Jak ułatwić dozowanie czyściw?
główne_1280.jpg.jpg
główne_1280.jpg.jpg

Zastosowania czyściw przemysłowych są niezwykle różnorodne, ponieważ odpowiednio dobrany asortyment znacznie ułatwia pracę. Nic więc dziwnego, że stosuje się je między innymi w branży spożywczej, automotive, poligrafii i lakiernictwie. O ile jednak zazwyczaj nie ma problemu z dobraniem najlepszego materiału (w razie potrzeby można skontaktować się z dystrybutorem i poprosić o pomoc), to klienci często nie wiedzą, w jaki sposób dozować profesjonalne środki czystości.

1. Dlaczego warto zainwestować w dozowniki do czyściw?
2. Czym wyróżniają się dozowniki ścienne?
3. Dostawca czyściw przemysłowych
4. W jakich branżach można stosować czyściwa?

Wystarczy natomiast skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań typu dozowniki, aby zwiększyć wygodę osób korzystających z czyściw oraz obniżyć ich zużycie. Jeżeli nie wiesz, które dozowniki ścienne lub stojące wybrać i gdzie najlepiej zamówić asortyment, który ułatwi utrzymanie higieny w miejscu pracy, poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Dlaczego warto zainwestować w dozowniki do czyściw?

Stosując dozowniki Tork, można wyeliminować popularny problem z rozrywaniem i strzępieniem się czyściwa przy odrywaniu potrzebnej ilości. Niektóre takie produkty mają nowoczesny design, dzięki czemu pasują do każdego miejsca. Najczęściej jednak dla klientów nie ma znaczenia kształt ani kolor dozownika, bo tak naprawdę najważniejsze jest, czy znajduje się na nim asortyment biało turkusowy, czy inny. Chociaż jeden rodzaj czyściwa dostępny w dwóch różnych kolorach może mieć dokładnie te same właściwości, to dzięki stosowaniu kolorów można na przykład wyeliminować ryzyko przeniesienia zanieczyszczeń pomiędzy jedną a drugą linią produkcyjną. Sprawdź więc produkty dodane w sklepie https://calde.pl/dozowniki-do-czysciw, gdzie można znaleźć różne rodzaje dozowników. Łatwiejsze korzystanie z czyściwa to tylko jedna z wielu zalet, zwłaszcza że takie stojaki ograniczą również ilość zużywanego materiału. Wielu pracowników nie zwraca uwagi na to, w którym miejscu znajduje się perforacja i nie urywa zalecanej ilości (na przykład jednego listka), tylko ciągnie czyściwo z rolki do momentu, w którym się nie urwie. Stojaki rozwiązują ten problem, co w skali roku i przy dużym zużyciu czyściw może przynieść spore oszczędności dla firmy.

Czym wyróżniają się dozowniki ścienne?

Zaletą dozowników typu ściennego jest to, że pozwalają zapanować nad nieporządkiem szybko, a jednocześnie taki dozownik nie zajmuje dużo miejsca. W zależności od stosowanego rodzaju produktów można wybrać dozownik w wersji mini lub klasyczny model, który znajduje się w ofercie dostawcy wyposażenia i akcesoriów do sprzątania. Znajdziesz tu praktyczne rozwiązania, dzięki którym usprawnisz proces mycia oraz całego sprzątania w miejscu pracy. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat produktu, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z pracownikami sklepu. Możesz też skorzystać z czatu i zapytać, jakie czyściwo Tork najlepiej sprawdzi się w łazience lub innym miejscu. Internetowy sklep Calde.pl zapewnia duży wybór produktów, a wiele z nich można kupić w atrakcyjnych promocjach. Tym samym bez względu na to, jakie są twoje wymagania względem czyściw, koniecznie dokonaj porównania cen i oferty, a przekonasz się, że można złożyć zamówienia w przystępnych cenach. Dodatkowo osoby, które zajmują się higieną w pracy, docenią dużą dostępność produktów. Nie ma więc ryzyka, że nagle zamówienie zostanie anulowane, bo biały kolor czyściwa lub inne zamówione produkty nie będą dostępne.

Dostawca czyściw przemysłowych

Oprócz stojaków zamówisz tu również czyściwo, które dostępne jest w wielu wariantach. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się przede wszystkim warianty włókninowe, bezpyłowe oraz papierowe. Sklep zapewnia również dostęp do rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w przemyśle. Jeżeli natomiast potrzebujesz ręczników papierowych, które będą nasączone specjalnymi płynami, tutaj możesz je zamówić, a paczka zostanie wysłana w najszybszym możliwym terminie. Warto również wspomnieć o tym, że zamówienia powyżej 399 złotych wysyłane są na koszt sklepu. Mogą to być nowoczesne dozowniki do czyściw tork lub pasujące do nich czyściwa ze strony https://calde.pl/czysciwo-tork. Najważniejsze jest, aby łączna kwota zamówienia zbliżyła się do 400 złotych.

W jakich branżach można stosować czyściwa?

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, do jakich rzeczy można wykorzystać czyściwo przemysłowe. Każdego dnia firmy zamawiają czyściwo Tork, które następnie stosowane jest w utrzymaniu ruchu. Takie produkty sprawdzają się także w farmacji oraz elektronice. Nawet jeżeli twoja firma nie zajmuje się produkcją ani lakierowaniem, to czyściwo przyda się do zwykłego sprzątania. Jeżeli natomiast korzystasz obecnie z konkurencyjnych rozwiązań i nie jesteś zadowolony z ich jakości lub uważasz, że ich używanie generuje wysokie koszty, specjaliści zatrudnieni w sklepie postarają się dobrać dla ciebie lepszy zamiennik. Wystarczy, że określisz, do czego czyściwo jest używane.

Kategoria komunikatu:

Inne

Źródło:
calde.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.