Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-11-07   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-11-07
Linux Foundation z nowym projektem
fot. pixabay
fot. pixabay

Organizacja Linux Foundation ogłosiła rozpoczęcie projektu Alvarium, który skupi się na zbudowaniu koncepcji struktury danych poufnych (DCF). Projekt zostanie obsadzony kodem od Dell Technologies przy wsparciu liderów branży, w tym ARM, IBM, IOTA Foundation, MobiledgeX, OSIsoft, Unisys i innych.

DCF jest strukturą złożoną z różnych technologii, które pomagają zapewnić autentyfikację ścieżek danych, ułatwiając z kolei koordynację modeli sztucznej inteligencji i dostarczanie danych z urządzeń do aplikacji z mierzalną pewnością. Ma to kluczowe znaczenie dla skalowania inicjatyw transformacji cyfrowej, które często przekształcają się w debatę na temat bezpieczeństwa, prywatności i własności danych.

Projekt Alvarium zachęci społeczności, także przemysłowe do współpracy nad bazową strukturą open source i powiązanymi z nią interfejsami API. Wspólnymi siłami zostaną również zdefiniowane algorytmy, które zdeterminują metody oceny zaufania podczas przepływu danych w ramach dowolnej implementacji. Projekt będzie dążył do synchronizacji z innymi inicjatywami, aby dostosować wyniki prac do zmieniających się oczekiwań rynku.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :