Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-06-13   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-06-13
Nić porozumienia z maszynami
fot. pixabay
fot. pixabay

Niedawno przejęta przez Mitsubishi firma ICONICS opracowała interfejs głosowy dedykowany dla maszyn, który umożliwia użytkownikom wywoływanie zadań, takich jak uruchamianie i zatrzymywanie, dostosowywanie nastaw i przeglądanie zleceń bez konieczności odrywania się od innego rodzaju pracy.

Interfejs Genesis64 VMI (Genesis64 Voice Machine Interface) pozwala im korzystać z naturalnych poleceń głosowych w celu poprawy wydajności operacyjnej. Iconics podkreśla, że działa on doskonale w wielu językach.

- Asystenci cyfrowi mogą być niebawem powszechni w domach na całym świecie - powiedział prezes i dyrektor generalny firmy, Russ Agrusa - Dopiero teraz jednak zaczynamy widzieć, jak pojawiają się w miejscach naszej pracy. Nowa technologia VMI Iconics umożliwia naszym klientom partycypowanie w korzyściach związanych z wykorzystaniem ich w zakładach i biurach projektowych.

Interfejs został zintegrowany z popularnymi technologiami asystentów głosowych od firm, takich jak Amazon, Microsoft czy Google. Dzięki oprogramowaniu Iconics Workbench użytkownicy mogą tworzyć algorytmy, które działają na bazie usług chmurowych wymienionych deweloperów.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
drivesncontrols

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »