Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-12-10   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-12-10
READY.Market naprzeciw oczekiwaniom projektantów

READY Robotics uruchomiło platformę READY.Market przeznaczoną dla producentów pragnących przyspieszyć wdrażanie automatyzacji robotów.

Wybór komponentów potrzebnych do wdrożenia może stanowić główną barierę dla automatyzacji. Aby stała się dostępna dla wszystkich producentów, READY Robotics stworzyło ułatwiającą to witrynę we współpracy z wiodącymi dostawcami produktów automatyki.

READY.Market, oferujący produkty kompatybilne z oprogramowaniem Forge/OS, szybko przyspiesza wdrażanie kompletnych rozwiązań automatyzacji przy użyciu manipulatorów, takich jak Yaskawa, FANUC czy Universal Robots. Powstanie READY.Market to pierwszy krok w budowaniu solidnego ekosystemu łatwych w aplikacji rozwiązań robotyzacji. Obecnie w ramach READY.Market działa piętnastu partnerów.

- Kompletne rozwiązania dedykowane automatyzacji robotów mogą zmniejszyć związane z nią koszty, ale zwykle były one niemożliwe do realizacji w odniesieniu do różnych marek robotów - powiedział Chris Swaim, dyrektor ds. partnerstw strategicznych w READY Robotics.

- Schunk jest niezwykle podekscytowany, mogąc wprowadzić do READY.Market bogatą ofertę chwytaków, zacisków i uchwytów roboczych - powiedział Cory Raizor, kierownik ds. sprzedaży w firmie Schunk - Oprogramowanie Forge/OS dobrze współgra z naszą wszechstronną linią produktów, umożliwiając klientom wprowadzenie do hali produkcyjnej robota dowolnej wielkości.

Forge/OS jest już dostępny i zapewnia partnerski ekosystem kompatybilnych produktów, które pozwalają być bardziej elastycznym niż kiedykolwiek dzięki rozwiązaniom, które są łatwe w użyciu oraz tańsze i szybsze we wdrożeniu w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
roboticsandautomationnews
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także