Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-05-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-05-17
Relacja z Dni Otwartych firmy B&R w Poznaniu
B&R Dni Otwarte
B&R Dni Otwarte

W dniach 14-15 maja odbyły się Dni Otwarte poznańskiego biura B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o. o.

Drzwi biura zostały szeroko otwarte, a gości witał w progu sympatyczny YuMi - dwuramienny robot, stworzony do współpracy z człowiekiem. YuMi częstował cukierkami i pozdrawiał wchodzących do biura, machając przy tym chorągiewką z logo B&R.

Dni Otwarte to kameralny event. Bardzo nam zależało, aby nasi goście mogli poczuć przyjazną atmosferę biura B&R. Kameralne spotkanie okazało się też idealną okazją do wspólnych rozmów.

Liczne stoiska demonstracyjne umożliwiały odwiedzającym prosty i praktyczny dostęp do wiedzy o najnowszych rozwiązaniach automatyzacji.

Jednym z bardziej przykuwających uwagę stanowisk, było to pokazujące proces regulacji naciągu nawijarki przy użyciu gotowego komponentu mapp control.
Zainteresowanie uczestników wzbudziła również efektowna i funkcjonalna wizualizacja, w której można było zobaczyć jak uruchomić maszynę CNC w kilka minut. Innym ciekawym wśród klientów tematem było rozwiązanie Orange Box, które pozwala operatorom na zbieranie i analizę danych z wcześniej niepołączonych maszyn i linii oraz przygotowanie ich do pracy w inteligentnej fabryce przy minimalnym wysiłku. 

Wszystkim dobrze się rozmawiało przy smacznej kawie i słodkich przekąskach. Wielu odwiedzających korzystało również ze strefy chillout, w której czekał poczęstunek grillowy.

My, w B&R bardzo lubimy gości, dlatego życzymy sobie, jak i klientom wielu okazji do podobnych spotkań.

 

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.