Powrót do listy wiadomości Dodano: 2003-04-08  |  Ostatnia aktualizacja: 2003-04-08
Rozpoczęły się Hannover Messe 2003
Rozpoczęły się Hannover Messe 2003
Rozpoczęły się Hannover Messe 2003
Rozpoczęły się Hannover Messe 2003, międzynarodowe targi które potrwają od 7 do 12 kwietnia w Hannoverze.

Targi Hannover Messe to międzynarodowe centrum wiodących technologii high-tech. Największe na świecie targi przemysłowe gromadzą szerokie grono firm związanych z najbardziej zaawansowanymi światowymi technologiami. Szeroka gama przemysłowych zagadnień prezentowanych na targach pozwala na bezpośredni dostęp do innowacyjnych rozwiązań i usług, które potrafią spełniać potrzeby przedsiębiorstw przemysłowych.

Podczas targów w jednym czasie prezentowanych są równolegle osiem wystaw, podzielonych według kategorii:
- automatyka przemysłowa
- mikrotechnologie
- mechanika i automatyka napędów
- energie
- pneumatyka i technologie próżniowe
- narzędzia i wyposażenie fabryk
- zlecenia
- badania i technologie

Według danych udostępnionych przez organizatora na targach miało pojawić się około 6200 firm z ponad 60 krajów, wystawiających się na 210 tysiącach metrów kwadratowych w 25 halach. Zwiedzających według szacunków jest około 250 tysięcy, reprezentujących około 80 krajów. (dane z 2002 roku)

Na targach pojawi się około 1100 firm związanych z automatyką przemysłową, 1200 z automatyką i sterowaniem napędów, 910 z energetyką i około 250 z mikrotechnologiami. Z Polski oczekiwano 34 wystawców. Największą liczbę wystawców reprezentują firmy niemieckie, które w liczbie 3221 zdominowały Hannover.

Wkrótce zaprezentujemy relację naszego wysłannika.

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Hannover Messe
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także