Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-05-20   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-05-20
Rozszerzenie współpracy AVEVA i Schneider Electric
fot. pixabay
fot. pixabay

Schneider Electric i AVEVA ogłosiły rozszerzenie współpracy w celu dostarczania nowych rozwiązań dla sektora centrów danych.

Z racji, iż dostawcy usług na wielką skalę budują coraz bardziej wydajne centra danych, aby zaspokoić światowe zapotrzebowanie, złożoność obsługi i utrzymania tego typu obiektów stwarza coraz większy zestaw wyzwań.

Działanie na taką skalę wymaga innego podejścia do obiektów o kluczowym znaczeniu, zasilających globalną infrastrukturę cyfrową. Połączenie Unified Operations Center AVEVA i skalowalnego oprogramowania przemysłowego wraz z funkcjami sterowania i monitorowania centrów danych EcoStruxure firmy Schneider Electric pomaga w zwiększeniu przejrzystości codziennych operacji.

Nowe wspólne rozwiązania zapewniają bardziej jednorodny obraz operacji i wydajności w złożonym systemie bazodanowym. Dostawcy ogromnych centrów mogą skorzystać z partnerstwa, łącząc platformy i zestawy danych, które wcześniej funkcjonowały w różnych systemach. Będą także mogli skalować swoje możliwości niezależnie od liczby centrów lub ich globalnych lokalizacji. Współpraca pozwoli klientom AVEVA i Schneider Eletric na optymalizację zasobów i wydajności operacyjnej w całym cyklu życia ich centrów.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :