Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-09-12  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-09-12
Strona www.micro-epsilon.pl w nowej odsłonie
www.micro-epsilon.pl
www.micro-epsilon.pl

Odświeżona szata graficzna oraz prosta i intuicyjna nawigacja strony, nawiązująca do strony producenta Micro-Epsilon to najważniejsze cechy unowocześnionej strony www.micro-epsilon.pl


Nawigację na stronie ułatwiają menu górne oraz boczne, a także wyszukiwarka. Strona została dostosowana do wymogów użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Dzięki temu w szybki i wygodny sposób znajdziecie Państwo aktualne dane dotyczące czujników i systemów pomiarowych firmy Micro-Epsilon.


Dodana została też zupełnie nowa zakładka Aplikacje, gdzie znajdą Państwo ogromną bazę opisów zrealizowanych aplikacji z czujnikami i systemami pomiarowymi firmy Micro-Epsilon.


Zakładka jest podzielona na branże m.in. produkcja baterii, automatyzacja, budowa maszyn, produkcja elektroniki, metali, produkcja i przetwarzanie tworzyw sztucznych, szkła, półprzewodniki, technologie energetyczne, technologie medyczne, lotnictwo, monitorowanie konstrukcji i produkcja materiałów budowlanych, maszyny mobilne i technologie podnoszenia czy tory i ruch kolejowy.


Baza opisanych rozwiązań cały czas rośnie i jest aktualizowana, stanowiąc źródło inspiracji do zastosowania technologii pomiarowych w Państwa firmach i aplikacjach.


Zapraszamy do odwiedzenia i korzystania z nowej strony www.micro-epsilon.pl

Kategoria komunikatu:

Realizacje, aplikacje

Dodał:
WObit E.J. Ober
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także