Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-01-30   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-01-30
Tekniska Polska Mecenasem Konferencji Infrasec Forum 2019

Eksperci cyberbezpieczeństwa przemysłowego

Tekniska Polska Mecenasem Konferencji Infrasec Forum 2019

Spółka Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych specjalizująca się m.in. w systemach cyberbezpieczeństwa przemysłowego ma przyjemność poinfromować, że jest Mecenasem Infrascec forum 2019 - konferencji i warsztatów poświęconych problematyce cyberbezpieczeństwa twardej infrastruktury.

Zapraszamy do udziału w konferencji i warsztatach InfraSEC Forum 2019, które odbędą się w Warszawie w hotelu Airport Hotel Okęcie.
Konferencja składająca się z sesji plenarnych oraz sesji roundtables odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 natomiast towarzyszące konfrerencji warsztaty praktyczne będą miały miejsce w dniu następnym.

Tekniska Polska będzie prowadzić jedną z sesji "round table" podczas konfrerencji
Tytuł sesji brzmi:
"Struktura procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem - projektowanie architektury i strategii dostosowanej do potrzeb i ograniczeń sieci przemysłowych OT."

Podczas sesji odpowiemy na szereg kluczowych pytań, m.in
Jak identyfikować zagrożenia? Jakie są powiązania pomiędzy topologią sieci a podatnością i identyfikacją zagrożeń? Jakie są różnice w podejściu do ochrony sieci pmiędzy sieciami IT i OT?
Jak działają systemy IDS? Czy są to systemy idealne i samowystarczalne? W jaki sposób przełożyć wymagania ustawy na praktykę implementacji systemów IDS?
Czy systemy IPS mogą być implementowane w sieciach OT?

Szczegóły dotyczące konferencji, uczestników oraz agendę znajdą Państwo na stronach wydarzenia: https://infrasecforum.pl/

Zapraszamy do śledzenia naszych profili społęcznościowych Facebook i LinkedIn, dzięki czemu będą Państwo informowani o wydarzeniach które organizujemy lub w których bierzemy udział

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »