Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-12-01  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-12-01
Unisystem Laureatem Diamentów Forbesa w 2023 roku
Unisystem Laureatem Diamentów Forbesa w 2023 roku

Każdego roku redakcja miesięcznika „Forbes" wyróżnia w swoim rankingu firmy, które odznaczają się najdynamiczniejszym wzrostem w Polsce i przyznaje im prestiżową nagrodę Diamentów Forbesa. W 2023 roku na tej liście znalazła się firma Unisystem — największy w Polsce i bardzo ceniony dystrybutor wyświetlaczy i paneli dotykowych oraz dostawca kompletnych rozwiązań do wizualizacji informacji.

 

Diamenty Forbesa – wyjątkowe wyróżnienie

Diamenty Forbesa to coroczna lista, która wyróżnia polskie przedsiębiorstwa, które osiągają znaczący wzrost i wnoszą istotny wkład w rozwój gospodarki kraju. W 2023 roku Unisystem dołączył do grona laureatów, co świadczy o znaczącej pozycji tej firmy w świecie biznesu i nowych technologii. 

Unisystem to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu wszelkich komponentów służących do wizualizacji informacji — w tym wyświetlaczy, monitorów, paneli dotykowych czy komputerów przemysłowych. Pomimo trudności, z jakimi borykała się branża elektroniczna w ostatnich latach, firmie udało się wypracować w 2022 roku obroty w wysokości 140 milionów złotych. Otrzymanie nagrody Diamentów Forbesa świadczy o nie tylko o skutecznym radzeniu sobie z technologicznymi wyzwaniami, ale także o wychodzeniu poza utarte schematy i nieustannym poszukiwaniu innowacji oraz rozwijaniu kompetencji.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: https://unisystem.com/pl/uni-abc/kontrast-ekranu-przewodnik-techniczny

 

Działania edukacyjne na Uni’s ABC

Unisystem wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, dla których skomplikowana terminologia związana z technologiami i materiałami stosowanymi w produkcji wyświetlaczy, jest niezrozumiała. Mowa tutaj o prowadzonym firmowej stronie Unisystem projekcie Uni’s ABC, stanowiącym kompendium wiedzy na temat różnego rodzaju technologii informatycznych

Jednym z przykładów wartościowych materiałów tam dostępnych, jest przewodnik techniczny na temat kontrastu ekranu. Ten tekst  jest doskonałym źródłem wiedzy dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, dlaczego kontrast ekranu ma znaczenie, jak wpływa na komfort korzystania z urządzeń elektronicznych i dlaczego tak istotne są jego odpowiednie ustawienia. 

 

Unisystem nie spoczywa na laurach

Działalność edukacyjna Unisystem to zdecydowanie element, który wyróżnia markę na tle konkurencji. Przede wszystkim firma nie skupia się wyłącznie na klientach i biznesie. Działa w duchu społecznej odpowiedzialności, oferując bezpłatne materiały edukacyjne i umożliwiając dostęp do wiedzy każdemu zainteresowanemu. 

Takie podejście buduje zaufanie i przyczynia się do wzrostu kompetencji w dziedzinie technologii informatycznych również wśród laików. Co więcej, przygotowane materiały są rzetelne, profesjonalne i dostosowane do potrzeb różnych grup odbiorców. Teksty tworzone są przez ekspertów, co gwarantuje wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Unisystem nie zamierza spocząć na laurach. Firma ma ambitne plany na przyszłość i zamierza dalej rozwijać swoje innowacyjne rozwiązania. Jednym z obszarów, na których skupia się Unisystem, jest ekspansja na rynki zagraniczne. Firma ma już swoje przedstawicielstwa w kilku krajach i planuje dalszy rozwój na skalę globalną.

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Źródło:
unisystem.com/pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także