Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2021-01-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2021-01-17
Współpraca Sony i AImotive
fot. pixabay
fot. pixabay

AImotive zajmująca się technologią jazdy autonomicznej współpracuje z firmą Sony nad opracowaniem stosu oprogramowania na bazie prototypu Sony Vision-S.

Według Sony Vision-S ma na celu przewartościowanie mobilności, jaką znamy poprzez integrację zaawansowanych systemów ADAS i zautomatyzowanych systemów jazdy z najnowszą technologią pojazdów elektrycznych i innowacyjnym systemem rozrywki. Sony podczas targów CES 2021 poinformowało, że prototypy pojazdu są już testowane na drogach publicznych.

AImotive i Sony współpracują, aby zapewnić, że pakiet technologii AImotive pozwala realizować ukierunkowane funkcje L2+ADAS, zapewniając wysokie standardy bezpieczeństwa.

Izumi Kawanishi, starszy wiceprezes Sony powiedział - AImotive wnosi niesłychany poziom ekscytacji do branży zautomatyzowanych napędów, tworząc skalowalne i niezawodne systemy. Współpraca nad dalszym rozwojem technologii przeznaczonej dla konceptu Vision-S to decyzja, która naszym zdaniem przyczyni się do rozwoju mobilności.

László Kishonti, dyrektor generalny i założyciel firmy AImotive podkreśli z kolei - Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z szanowaną na całym świecie firmą Sony. To dla nas wspaniała okazja do współpracy, która pomaga lepiej zrozumieć kluczowe wyzwania związane z opracowywaniem i integracją zaawansowanych technologii ADAS. 

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
roboticsandautomationnews
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :