Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-01-13   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-01-13
Współpraca Tetra Pak i Hexagon
fot. pixabay
fot. pixabay

Tetra Pak, wiodąca firma zajmująca się przetwarzaniem i pakowaniem żywności ogłosiła współpracę z Hexagon PPM Division, globalnym dostawcą oprogramowania inżynierskiego do projektowania, budowy i eksploatacji zakładów. Celem współpracy jest ulepszenie swojej platformy Smart Solutions Platform.

Zmodernizowana platforma zapewni wirtualną wizualizację usprawniającą współpracę z klientami podczas całego procesu inżynieryjnego, przyspieszy dostawy i wdrożenia a także umożliwi korzystanie z cyfrowych rozwiązań w całym cyklu życia zakładu.

Nowe technologie i innowacje powodują gwałtowne zmiany w całym sektorze produkcyjnym, co pozwala podejmować bardziej świadome decyzje biznesowe. Smart Solutions Platform to cyfrowe rozwiązanie inżynieryjne Tetra Pak, które integruje oprogramowanie Hexagon z własnym know-how w zakresie produkcji żywności.

Pozwoli to przedsiębiorstwu efektywnie współpracować z klientami, partnerami i dostawcami na całym świecie przy projektowaniu zakładów produkcyjnych, ułatwiając symulację ich pracy, ocenę i wybór optymalnych rozwiązań dla konkretnych potrzeb klienta. Inicjatywa zapewni płynniejszą realizację projektu, przyspieszając proces budowy i optymalizację w całym cyklu życia zakładu.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »