Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-11-30   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-11-30
Wzrost na rynku czujników bezprzewodowych
fot. pixabay
fot. pixabay

Światowy rynek sieciowych czujników bezprzewodowych w latach 2016-2022 powinien rosnąć ze średnią roczną stopą wzrostu na poziomie ponad 14%. Wyniki badań przeprowadzonych przez Market Research Future wskazują na to, że obroty w 2022 roku osiągną 1,5 miliarda dolarów.

Według analityków czynnikami korzystnie wpływającymi na sektor są wzmożona automatyzacja przemysłu, rozwój inteligentnych technologii oraz rosnące inwestycje w badania i rozwój realizowane w ramach branży.

Według raportu Ameryka Północna dominuje obecnie na światowym rynku, czego głównym powodem jest duży popyt na technologie generowany przez wojsko Stanów Zjednoczonych. Market Research Future przewiduje jednak, że w ciągu najbliższych lat to region Azji i Pacyfiku będzie najszybciej rozwijającym się globalnym obszarem, a tuż za nim uplasuje się Europa.

Do najbardziej liczących się producentów tego typu sensorów analitycy zaliczyli firmy: ABB, Emerson Electric, Endress+Hauser, General Electric, Honeywell, ST Microelectronics, Siemens, Yokogawa Electric, Texas Instruments oraz Schneider Electric.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Raporty rynkowe

Źródło:
fierceelectronics
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :