empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-06-07
-10% na maty oraz listwy bezpieczeństwa MAYSER podczas Black Week AUTOMATECH

Oferta specjalna tylko przez tydzień: 19-26 listopada 2021

Firma MAYSER to dostawca wysokiej jakości produktów i rozwiązań systemowych w zakresie techniki bezpieczeństwa.

Ten niemiecki producent oferuje między innymi: listwy, maty i zderzaki bezpieczeństwa stosowane w różnych dziedzinach przemysłu.
Historia firmy sięga 1800 roku. Dzisiaj reprezentuje szerokie kompetencje i może pochwalić się wieloma renomowanymi klientami referencyjnymi z różnych dziedzin, takich jak: przemysł samochodowy, budowa maszyn, transport publiczny, technika medyczna, przemysł meblarski, drzwi i bramy oraz przemysł budowlany. Jako międzynarodowa grupa posiada pięć fabryk w Europie i USA.

MATY BEZPIECZEŃSTWA
Zadaniem mat bezpieczeństwa jest ochrona ludzi przed niebezpiecznie poruszającymi się jednostkami w automatycznych procesach produkcyjnych. Wykrywają ludzi i przedmioty w odpowiednich obszarach ruchu - kiedy ktoś wchodzi na matę wrażliwą na nacisk, maszyna zwalnia lub wyłącza się do stanu bezpieczeństwa.

Zastosowanie: w przemyśle, transporcie publicznym, technologiach medycznych.

  Zdj. Maty bezpieczeństwa MAYSER
Zdj. Maty bezpieczeństwa MAYSER

                       -10% podczas Black Week AUTOMATECH 19-26.11.2021

                      Kup maty bezpieczeństwa MAYSER na automatechsklep.pl

 

ZDERZAKI BEZPIECZEŃSTWA
To aktywne poduszki zderzeniowe wykonane z miękkiej pianki poliuretanowej o specjalnej powłoce i zintegrowanej funkcji wyłączania bezpieczeństwa. Działają na zasadzie normalnie zamkniętej i normalnie otwartej. Korpus z miękkiej pianki chroni ludzi przed urazami i zapobiega uszkodzeniom przedmiotów na krótkich i długich dystansach zatrzymania. Dostępne w długościach do 4 m, w wersjach standardowych lub niestandardowych.

Zastosowanie: typowe zastosowania to zapewnienie bezpieczeństwa krawędzi przycinających i ścinających w budowie maszyn, technice scenicznej, technice medycznej oraz na dużych, ciężkich bramach. Zapewniają również ochronę przed kolizją w systemach transportu bez kierowcy (DTS).

 

Zdj. Zderzaki bezpieczeństwa MAYSER
Zdj. Zderzaki bezpieczeństwa MAYSER

                      Kup zderzaki bezpieczeństwa MAYSER na automatechsklep.pl

 

 

LISTWY BEZPIECZEŃSTWA

Do wyboru jest ponadprzeciętny wybór geometrii profili, wysokości i geometrii podstawy.
Dostępne są w różnych wersjach, także do łatwego, samodzielnego montażu niemal bez użycia narzędzi, rozmiarach, kolorach, możliwy jest indywidualny nadruk. Listwy bezpieczeństwa dostępne są także w wersji ognioodpornej. Charakteryzują się odpornością na pył oraz wysoką i niską temperaturę.Są zgodne z normami EN 12978, ISO 13849-1 i ISO 13856-2. Wysoki stopień ochrony IP67.

Zastosowanie: zabezpieczenia krawędzi zamykających dla maszyn (przemysł, automatyka), bram, etapów, autobusów i kolei, w medycynie, logistyce i innych.

 

Zdj. Listwy bezpieczeństwa MAYSER
Zdj. Listwy bezpieczeństwa MAYSER

                         -10% podczas Black Week AUTOMATECH 19-26.11.2021

                     Kup listwy bezpieczeństwa MAYSER na automatechsklep.pl

 

UNIKALNY CZUJNIK ULTRADŹWIĘKOWY ZAPEWNIAJĄCY BEZPIECZNIEJSZĄ WSPÓŁPRACĘ
MAYSER opracował także unikalny na skalę światową czujnik ultradźwiękowy, który zwiększa bezpieczeństwo w wielu obszarach pracy i życia ludzi. Ultrasonic safety umożliwia między innymi bezpieczną współpracę ludzi i robotów w aplikacjach cobotów i stanowi funkcjonalnie bezpieczne rozwiązanie do ochrony narzędzi i obrabianych przedmiotów.
Światowe firmy z branży robotyki pracują z czujnikiem MAYSER
Bezpieczna technologia czujników Ultrasonic safety może być w przyszłości wdrażana w różnych obszarach automatyki. Mayser widzi wiele korzyści dla producentów oryginalnego sprzętu (OEM) w branży robotyki, integratorów systemów i użytkowników automatyki dzięki nowej generacji czujników. Wspólnie z firmą KUKA, która jest liderem w dziedzinie robotów przemysłowych, Mayser zrealizował zaawansowany projekt dla niezawodnej ochrony narzędzi i przedmiotów obrabianych na maszynie KUKA LBR iiwa.

 

Zdj. Unikalny czujnik ultradźwiękowy MAYSER
Zdj. Unikalny czujnik ultradźwiękowy MAYSER

Inżynierowie AUTOMATECH doradzą Państwu w wyborze produktów firmy MAYSER,

Zachęcamy do kontaktu:
(22) 753 24 80
(22) 753 24 61
biuro.warszawa@automatech.pl

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie dowiecie się więcej o oferowanych przez nas usługach inżynierskich - bądż na bieżąco:

www.automatech.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com


Kup produkty w e-sklepie.

Obejrzyj nasze Webinary oraz inne nagrania.

Bądź na bieżąco, obserwuj nasze kanały:
LinkedIn
FB

 

Autor:
Automatech
Dodał:
AUTOMATECH Sp. z o.o.

Czytaj także