Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-05-19
Dokładne wyniki ważenia dzięki przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji

Szybkie i sprawne opracowywanie nowych leków wymaga dokładnych, w pełni zgodnych z normami danych ważenia. Wagi i mikrowagi analityczne XPR zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym ważeniu i uzyskiwaniu stabilnych wyników, niezależnie od przeciągów czy ładunków elektrostatycznych. Ponadto dysponują opcjami, które ułatwiają prowadzenie historii audytowej.

Niewielkie wymiary pozwalają na umieszczenie wag XPR METTLER TOLEDO w dowolnym miejscu laboratorium; ich ergonomiczna konstrukcja zmniejsza zmęczenie i ryzyko rozlania próbek. SmartGrid™, inteligentnie zaprojektowana szalka, umożliwia bezpieczne spadanie rozlanych płynów na podstawę wagi, co zapewnia szybsze i bardziej stabilne wyniki.

Najnowszy, intuicyjny ekran dotykowy pokazuje użytkownikowi wszystkie niezbędne szczegóły i zapewnia łatwą nawigację. Dodanie zaawansowanego oprogramowania laboratoryjnego LabX® pomaga znormalizować wyniki dzięki   wyświetlaniu procedur SOP na ekranie wagi i innych podłączonych urządzeń, tak aby operatorzy mogli dokładnie wykonywać wszystkie kroki procedury. LabX błyskawicznie przechwytuje i zapisuje wszystkie dane w swojej bezpiecznej centralnej bazie danych, co wspiera zgodność z normą 21 CFR część 11. Szereg wbudowanych opcji łączności umożliwia dalsze tworzenie kopii zapasowych danych w postaci drukowanej lub na urządzeniach lokalnych, a także analizę w narzędziach zewnętrznych.

Czujnik StaticDetect™ i opcjonalny moduł jonizujący eliminują ładunki elektrostatyczne, co skraca czas stabilizacji niezależnie od lokalnych warunków czy właściwości substancji. Czujniki podczerwieni umożliwiają obsługę bez użycia rąk, co dodatkowo usprawnia procedury ważenia.Dokładne wyniki ważenia dzięki przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji Szybkie i sprawne opracowywanie nowych leków wymaga dokładnych, w pełni zgodnych z normami danych ważenia. Wagi i mikrowagi analityczne XPR zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym ważeniu i uzyskiwaniu stabilnych wyników, niezależnie od przeciągów czy ładunków elektrostatycznych. Ponadto dysponują opcjami łączności, które ułatwiają prowadzenie historii audytowej.

Dzięki przemyślanej konstrukcji wagi i mikrowagi analityczne XPR pomagają uniknąć typowych pułapek i za każdym razem uzyskiwać dokładne, powtarzalne wyniki.

Odwiedź stronę METTLER TOLEDO i dowiedz się więcej: