Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2018-10-29
Konfigurator agregatów ABPAC

Firma Bosch Rexroth udostępnia szereg narzędzi umożliwiających dobór produktów ze standardowej oferty i stworzenie indywidualnych wariantów. Narzędzia te są przejrzyste i proste w obsłudze, a ich wykorzystanie usprawnia procesy inżynieryjne i zamówieniowe.

Jednym z narzędzi internetowych jest konfigurator agregatów ABPAC wprowadzony przez firmę Bosch Rexroth w 2015 roku. Program jest cały czas rozbudowywany i rozszerzany o nowe opcje. Umożliwia on skonfigurowanie agregatów na bazie zbiorników stalowych o pojemności od 100 do 400 litrów, a wkrótce również do 1000 litrów. Do wyboru możliwe są pompy o zazębieniu wewnętrznym PGF i PGH oraz pompy osiowe tłoczkowe A10VSO, zaś w kolejnych aktualizacjach również pompy A4VSO. Dostępne moce silników elektrycznych aktualnie zawierają się w przedziale od 4 do 45 kW, a już wkrótce do 110 kW. Maksymalne ciśnienia sięgają do 315 bar.

Ze względu na potrzeby rynku dotyczące oszczędności energii będzie również możliwe konfigurowanie agregatów z systemami SYTRONIX, gdzie zastosowano napędy z falownikami. Na agregacie będzie możliwość zabudowania systemu sterowania na bazie bloków HSR lub IH20.
Do agregatu można wybrać elementy do monitorowania systemu hydraulicznego takie jak wskaźniki i przekaźniki ciśnienia, temperatury, poziomu oleju, zabrudzenia filtra.
Na koniec można wygenerować rysunek gabarytowy oraz dokumentację skonfigurowanego agregatu, a w następnych rozszerzeniach będzie można wygenerować rysunki 2D i 3D.

Zapytania o cenę agregatu należy kierować do lokalnego oddziału firmy Bosch Rexroth.

Wszystkie oferowane przez firmę Bosch Rexroth narzędzia internetowe są dostępne na naszej stronie internetowej www.boschrexroth.pl w zakładce Produkty/eKonfiguratory i Narzędzia.

 

 

 

Wydajność, precyzja, bezpieczeństwo i energooszczędność to cechy charakteryzujące napędy i sterowania firmy Bosch Rexroth, które wprawiają w ruch maszyny i urządzenia każdego formatu. Przedsiębiorstwo posiada szerokie doświadczenie w aplikacjach mobilnych, maszynowych i projektowych, jak również automatyzacji przemysłu. Doświadczenie to wykorzystuje przy opracowywaniu innowacyjnych komponentów, indywidualnych rozwiązań systemowych oraz usług. Bosch Rexroth oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu hydrauliki, napędów elektrycznych i sterowań, przekładni oraz techniki przemieszczeń liniowych i montażu. Przedsiębiorstwo, obecne w ponad 80 krajach, osiągnęło w 2014 roku obroty w wysokości 5,6 mld euro przy zatrudnieniu na poziomie 33 700 pracowników.
Więcej informacji: www.boschrexroth.pl


Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 375 000 pracowników na całym świecie (wg danych z 31 grudnia 2015) i wygenerowała w 2015 roku obrót w wysokości 70 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, and Energy and Building Technology. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz około 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Innowacyjna moc na całym świecie stanowi podstawę dalszego wzrostu przedsiębiorstwa. Grupa Bosch zatrudnia 55,800 współpracowników w zakresie badań i rozwoju w 118 miejscach na całym świecie. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas".
Więcej informacji: www.bosch.pl, www.bosch-prasa.pl oraz http://twitter.com/BoschPresse.

Autor:
Arkadiusz Gierczak
Źródło:
Bosch Rexroth
Dodał:
Bosch Rexroth Sp. z o.o.