Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2023-09-17
Przenośne drukarki etykiet

Przenośne drukarki etykiet mają jedną ogromną zaletę - ich zastosowanie pozwala zoptymalizować prace przemysłowe magazynów i sklepów. Przenośne drukarki do etykiet z powodzeniem zastępują drukarki stacjonarne, gdyż są lekkie, poręczne i mobilne. Drukarki wyposażone w baterię litowo-jonową znalazły swe zastosowane zarówno na halach i magazynach jak również w sprzedaży mobilnej, usługach kurierskich i otwartej przestrzeni. Drukarki mobilne gwarantują wysoką jakość wydruku na różnych rodzajach papieru. W zależności od potrzeb akceptują papier termiczny, papier paragonowy lub samoprzylepne etykiety termiczne. Dodatkowe wyposażenie drukarki etykiet w port Wi-Fi lub Bluetooth umożliwia zlecanie wydruku z poziomu terminala mobilnego.

 

f1.jpg

Przenośne drukarki etykiet to urządzenia ergonomiczne i lekkie, których wytrzymałą bateria nadaje się do wielokrotnego ładowania. Drukarki przenośne z uwagi na to, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów posiadają solidną konstrukcję zapewniającą wytrzymałość i wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. 

Mobilne drukarki etykiet

Przenośne drukarki etykiet to niezwykle wygodne jak i funkcjonalne urządzenia oferujące użytkownikom wiele korzyści. Do ich najważniejszych cech i możliwości należą:

  • łatwość obsługi - przenośne drukarki etykiet posiadają czytelne ekrany i wygodne klawisze, dzięki czemu są intuicyjne w obsłudze.
  • elastyczność i mobilność - lekkość i mobilność drukarek przenośnych sprawia, że możesz z nich korzystać w dowolnym miejscu.
  • wysoka jakość wydruku - wydrukowane etykiety są czytelne, trwałe i odporne na ścieranie
  • wielofunkcyjność - na przenośnych drukarkach możliwe jest drukowanie grafik, kodów kreskowych, daty ważności i wiele innych na różnych rodzajach etykiet (papierowe, termiczne, samoprzylepne)

Drukarka etykiet - drukuj etykiety na szeroką skalę

Sam proces ładowania baterii w przenośnych drukarkach może różnić się w zależności od modelu drukarki. Zazwyczaj czas potrzebny do jej pełnego naładowania nie powinien przekroczyć 3 godzin, pozwalając na wielogodzinną pracę bez potrzeby podłączania urządzenia do zasilania.

Przenośne drukarki etykiet współpracują z różnymi systemami operacyjnymi takimi jak Android, iOS, Windows, dzięki czemu możesz je łatwo podłączyć zarówno do smartfona i tabletu jak i do komputera. Wysoka rozdzielczość urządzeń sprawia, że drukowane etykiety są czytelne i nie blakną.

Drukarka etykiet i kodów kreskowych

 Bez względu na branżę w której działa Twoja firma, szukając najlepszych urządzeń umożliwiających drukowanie etykiet, to właśnie wytrzymałość powinna być najważniejszą cechą, determinującą twój ostateczny wybór. Ze względu na to, że przenośna drukarka zazwyczaj jest w ciągłym ruchu zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, koniecznie powinna być odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne ale też wpływ różnych warunków pogodowych.

Warto wiedzieć, że przenośna drukarka etykiet w zależności od modelu może różnić się pod względem prędkości wydruku a także rozdzielczości drukowanej etykiety. Na polskim rynku dostępnych jest wiele modeli drukarek przenośnych, które w zależności od potrzeb posiadają odpowiednie parametry. Bez względu na to czy szukasz niezwodnej drukarki kompatybilnej z portami WI- Fi, czy łatwego w obsłudze sprzętu zgodnego ze standardami obsługi i systemem android, z pewnością wybierzesz model w pełni Cię satysfakcjonujący.

Więcej informacji na temat przenośnych drukarek etykiet znajdziesz pod linkiem: https://www.adva-tech.eu/przenosne-drukarki-etykiet.html

 

 

 

Źródło:
Materiał nadesłany do redakcji

Czytaj także