Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-06-01
Sklep elektryczny – 3 rodzaje produktów, w które się w nim zaopatrzysz

Osprzęt elektryczny to istotna część wyposażenia domu czy firmy. Prawidłowe działanie instalacji elektrycznej oraz obsługujących ją elementów jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego budynku. Dlatego warto zaopatrzyć się w wyroby renomowanych producentów, takich jak choćby Kontakt Simon, Kanlux czy Schneider by mieć pewność, że nasza instalacja nie zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie. Jak zatem rozsądnie zaopatrzyć nasz dom?

1. Wyłączniki
2. Gniazdka
3. Oświetlenie

Wyłączniki

Wyłączniki światła, pojedyncze czy podwójne to domena firmy Kontakt Simon. Bardziej wymagający klienci z pewnością wybiorą modele z serii Simon 54, ale również tańsze, z serii Simon Basic warte są uwagi. Zarówno Simon 54 jak i Simon Basic to urządzenia zapewniające duża bezawaryjność i oryginalny design. Warte uwag są również produkty firmy Schneider, które w sprzedaży ma prawie każdy sklep elektryczny. Firma Schneider Electric istnieje na rynku już prawie dwieście lat, ciesząc się wciąż wysoką popularnością i oferując produkty najwyższej jakości.

Gniazdka

Gniazdka elektryczne to produkt, który oferuje każda hurtownia elektryczna. Sporą popularnością cieszą się nowoczesne produkty firmy Karlik. Choć firma jest stosunkowo młoda, zdobyła sobie uznanie klientów zarówno ciekawym designem, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Podobne produkty, jak Karlik ma w ofercie Ospel. Sklep elektryczny Ospel ma w sprzedaży zarówno gniazdka, jak i wyłączniki. Można się w nim zaopatrzyć nie tylko w klasyczne gniazdka elektryczne, ale również telefoniczne czy komputerowe. Zróżnicowana oferta pozwala na dokonanie zakupów w jednym miejscu, bez potrzeby poszukiwania potrzebnych akcesoriów po całym Internecie.

Oświetlenie

Prawidłowe oświetlenie jest niezbędne do funkcjonowania domu. Oświetlenie schodowe to domena firmy Skoff. Pozwala ono na bezpieczne poruszanie się po schodach. Urządzenia te są wyposażone w czujnik ruchu, dzięki czemu nie tylko zaoszczędzimy na rachunkach, ale również będziemy mogli bezpiecznie wchodzić lub schodzić na inną kondygnację. Oświetlenie awaryjne z kolei sprawdza się dobrze w firmach. To właśnie dzięki niemu drogi ewakuacyjne i znaki, wskazujące trasę ucieczki są odpowiednio oświetlone. Urządzenia oświetlające mogą być umieszczone na suficie lub na ścianie. Czołowy producent tego typu urządzeń – Intelight – ma w swej ofercie lampy na każdy przypadek. Najważniejszym i niestety najbardziej zawodnym elementem każdej lampy są żarówki, Dlatego warto zaopatrzyć się w produkty o jak najwyższej niezawodności, choćby takie jak oferowane przez Kanlux. Pozwoli to na zachowanie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Autor:
onelectro
Źródło:
Linkhouse
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »