Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-09-27
Sukces firmy Bury Black Pudding Company

Wykrywacze metali METTLER TOLEDO

Firma Bury Black Pudding Company produkuje i sprzedaje najwyższej jakości kaszanki typu „black pudding" przeznaczone dla odbiorców brytyjskich i na rynki międzynarodowe. Wyroby firmy, wytwarzane zgodnie z tradycyjną recepturą sprzed ponad stu lat, są znane z wysokiej jakości i niezmiennie doskonałego smaku, a ich wielokrotnie nagradzany producent pilnie dba o reputację marki.

Jako producent z certyfikatem „A Star" Brytyjskiego Konsorcjum Detalistów (British Retail Consortium, BRC) zaopatrujący największe supermarkety, firma musi zapewnić zgodność z najnowszymi globalnymi standardami bezpieczeństwa żywności.

Kluczową rolę w tym procesie odgrywają wykrywacze metali METTLER TOLEDO Safeline, które sprawdzają, czy produkty są wolne od metalowych zanieczyszczeń, w ten sposób chroniąc zdrowie klientów i reputację firmy.
Proszę o dodatkowe informacje

Systemy wykrywania metali są niezbędnym elementem linii produkcyjnej w firmie Black Pudding Company

Priorytetem firmy jest wytwarzanie produktów delikatesowych klasy premium wyłącznie ze składników najwyższej jakości.

„Jako czołowy brytyjski producent kaszanek w przyciętych osłonkach i tradycyjnych osłonkach o naturalnych formatach dbamy o to, aby wysyłane przez nas produkty były jak najwyższej jakości" – wyjaśnił Peter Winkler, Kierownik Marketingu w firmie Black Pudding Company.

Dzięki systemom odpowiednio dobranym do różnych zastosowań produkcyjnych firma Bury Black Pudding Company z powodzeniem optymalizuje produktywność i wydajność pracy operatorów w całym zakładzie produkcyjnym. Detektor HDS Pipeline sprawdza czarną i białą kaszankę przed napełnieniem opakowania.

Wykonany na zamówienie przenośnikowy system Profile Advantage odpowiada za kontrolę bardziej kłopotliwych produktów pakowanych, takich jak kaszanka w postaci dużych pęt i zamrożonych plastrów.

Wybrano wykrywacz metali HDS Pipeline ze względu na łatwą integrację

Firma Black Pudding Company wybrała wykrywacz metali HDS. Dzięki wysokiej czułości, stabilności i łatwości obsługi rozwiązanie to może być całkowicie zintegrowane z istniejącą napełniarką próżniową firmy Handtmann na linii produkcyjnej.

System HDS charakteryzuje się stopniem ochrony IP69K, a jego elementy zewnętrzne można zdemontować. Dzięki temu doskonale nadaje się do użycia w miejscach, gdzie stosuje się intensywne mycie przy każdej zmianie produktu.

Ściągnij pełną wersję studium przypadku:

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę METTLER TOLEDO.

Czytaj także