Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-05-11
Wagi platformowe METTLER TOLEDO

Precyzyjne ważenie w trudnych warunkach otoczenia

Wysoka precyzja w działaniu

Gdy narzucone są wąskie zakresy tolerancji, platformy te zapewniają wymaganą dokładność. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, w jaki sposób konstrukcja platformy zapewnia najwyższą precyzję w warunkach przemysłowych, a tym samym usprawnia procesy ważenia i gwarantuje niezmienną jakość, wyższą produktywność i zgodność z przepisami.

Stały poziom dokładności                                             

Od najmniejszej do największej masy

Dokładne ważenie pozwala na skuteczniejsze zarządzanie surowcami, zapewnienie zgodności z przepisami oraz poprawę jakości produktów. Platformy stołowe PBK9 i PFK9 o wysokiej precyzji przydają się tam, gdzie wymagany jest najwyższy stopień dokładności i niezawodności. Umożliwiają prowadzenie pomiarów o niezrównanej rozdzielczości do 750 000 działek.

Funkcjonalna konstrukcja

Oryginalna konstrukcja platformy sprawia, że idealnie sprawdza się ona w różnego rodzaju trudnych warunkach pracy. Zabezpieczenie przed zbyt dużym obciążeniem w połączeniu z wbudowanym mechanizmem dźwigni i łożysk zapewnia niezmiennie wysoką skuteczność pomiarową niezależnie od zastosowania.

Technologia czujników wagowych

Sercem platformy wagowej PBK9 i PFK9 jest czujnik wagowy z technologią Monobloc. Gwarantuje on najwyższy stopień precyzji i niezawodności. Solidna obudowa czujnika wagowego wyposażona jest w zabezpieczenie przed zbyt dużym obciążeniem oraz wytrzymałe interfejsy mechaniczne. Zapewnia to stabilne wskazania wagi przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Bezpośrednia łączność

Przy zastosowaniu dodatkowych kabli platformy wagowe PBK9 APW i PFK9 APW można połączyć bezpośrednio z dowolnym systemem sterowania procesami za pomocą interfejsów RS422 i RS485. Dostępny jest także dodatkowy interfejs serwisowy RS232.
Wyposażenie opcjonalne umożliwia połączenie platformy z systemami , EtherNet/IP™, i Profinet IO®.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej na temat wag PBK9 i PFK9

Dowiedz się więcej na temat wag platformowych METTLER TOLEDO

Czytaj także