Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-05-07
Webinar „Wizualizacja i analiza danych w cyfrowej fabryce. Zdalny dostęp do informacji w czasie rzec


Dostęp do wiarygodnych informacji procesowych i produkcyjnych jest jednym z kluczowych składników sukcesu nowoczesnych firm produkcyjnych. Z kolei dostęp do danych real-time oraz orientacja na usługi to dwie fundamentalne zasady Przemysłu 4.0.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru pt. „Wizualizacja i analiza danych w cyfrowej fabryce", który odpowie na pytanie, jak dzięki nowoczesnym systemom wizualizacji i analizy danych, sprawnie i mobilnie zarządzać informacją w firmach produkcyjnych. Podejmuj właściwe decyzje we właściwym czasie!

 

PROWADZĄCY:

Arkadiusz Rodak – Lider ds. consultingu w Przemyśle 4.0, ekspert ds. systemów SCADA, ASTOR
Wojciech Pawełczyk – Ekspert ds. systemów SCADA, ASTOR
Bartosz Letki – Specjalista wsparcia technicznego ds. SCADA, ASTOR

 

AGENDA:

1. Wprowadzenie do oferty oprogramowania wizualizacyjnego. Dlaczego dostęp do informacji w czasie rzeczywistym jest taki ważny?
2. Zdalny dostęp do informacji na przykładzie rozwiązań Wonderware, Citect i AVEVA
3. Korzyści z elastycznego posiadania i użytkowania oprogramowania przemysłowego

 

Zobacz nagranie >>

 


Chcesz wiedzieć więcej o systemach wizualizacji? Zacznij od najpopularniejszego na świecie systemu SCADA lub skontaktuj się z organizatorami webinaru i umów na spotkanie Skype

 

InTouch to pierwszy wybór wśród systemów SCADA na całym świecie
Wybrało go już ponad 100 000 firm na świecie.
To system SCADA perfekcyjnie zaprojektowany dla skomplikowanych maszyn, większych obiektów, a także całych linii produkcyjnych

Absolutnym wyróżnikiem InTouch'a jest technologia ArchestrA Graphics, która daje nieograniczone możliwości w procesie tworzenia obiektów graficznych. Każdy użytkownik w zestawie otrzymuje potężną bibliotekę gotowych obiektów, także tych zgodnych z metodyką Situational Awareness.

Aktywny zespół kilkuset osób rozwijający ten system SCADA każdego dnia i potężna baza wiedzy oraz firm integratorskich sprawiają, że bez Wonderware InTouch nie może obejść się już ponad 1/3 firm produkcyjnych na świecie.

Autor:
Arkadiusz Rodak
Źródło:
www.astor.com.pl/poradnikautomatyka
Dodał:
ASTOR Sp. z o.o.
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »