Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Faulhaber robotic
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-09-09
zenon Software Platform od COPA-DATA na targach ENERGETAB 2020

COPA-DATA, posiadająca 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży energetycznej, pragnie serdecznie zaprosić do Bielska-Białej na międzynarodowe targi ENERGETAB, które w tym roku odbędą się w dniach: 15-17 września 2020. Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć czegoś więcej o zenon Energy Platform oraz o jego zastosowaniu w Smart Grid, a także jak zenon wspiera konwergencję systemów OT/IT - koniecznie musicie nas odwiedzić!


Jak co roku targi ENERGETAB, odbywają się w mieście Bielsko-Biała, położonym na południu Polski u stóp gór Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, będących idealnym tłem dla tak ważnego wydarzenia w Polsce, dla wszystkich związanych z branżą energetyczną. Co roku zjeżdżają tutaj specjaliści, którzy chcą poznać nowości i trendy w branży energetycznej. Pomimo trudnego dla gospodarki i społeczeństwa okresu nie zabraknie ich również w tym roku. Nie mogło również zabraknąć firmy COPA-DATA Polska wraz z Platformą Programową zenon, która oferuje klientom rozwiązania dopasowane do wymagań charakterystycznych dla przemysłu energetycznego. Niezawodny nadzór i ergonomiczna kontrola podstacji, rozdzielni, sieci rozdzielczych i elektrowni, a także farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych – to tylko nieliczne możliwości platformy Programowej zenon. Istotne jest również to, że oprogramowanie zenon można wykorzystywać zarówno na etapie wytwarzania, przesyłu, jak i dystrybucji energii elektrycznej. Zgodność ze standardami międzynarodowymi, takimi jak IEC 61850/IEC 61400-25, IEC 60870 i DNP3, zapewniają sterowniki opracowane przez COPA-DATA. Natomiast dzięki integracji modułu zenon Logic, który jest oparty na standardzie IEC 61131-3, zenon Energy Edition jest kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki w branży energetycznej. Ponadto COPA-DATA zapewnia gwarancje poziomu nienaruszalności bezpieczeństwa zgodną z Safety Integrity Level 2 dla systemów informatycznych i infrastruktur.

 

Nowości ze świata zenon – dowiedz się więcej o: zenon 8.20 i zenon Analyzer 3.40


„W tym roku podczas targów ENERGETAB zaprezentujemy jak zenon Software Platform ułatwia życie klientom z branży energetycznej. Ponieważ udział w targach zbiegł się z niedawną premierą najnowszych wersji zenon 8.20 oraz zenon Analyzer 3.40 więc naturalne jest, że przygotowaliśmy zbiór informacji i materiałów dotyczących nowości i możliwości, jakie oferują" - mówi dyrektor operacyjny i prokurent w COPA-DATA Polska, Urszula Bizoń-Żaba.

Na „smart-multi" monitorze, czy też monitorach multi-touch będą prezentowane prezentacje multimedialne projektów DEMO, dzięki czemu każdy odwiedzający stoisko COPA-DATA, będzie mógł osobiście przekonać się o niebywałej funkcjonalności oraz rozpiętości zakresu usług zenon Software Platform. Oprócz tego nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zenon Software Platform oraz przedstawią korzyści wynikające z jego stosowania.


Profesjonaliści COPA-DATA Polska czekają na Państwa


Podczas rozmów z naszymi inżynierami oraz w trakcie testowania wersji DEMO, będzie można osobiście przekonać się o tym, jak zenon Software Platform może zostać wykorzystany w Smart Grid oraz jak zenon wspiera konwergencję systemów OT/IT.

To tylko wybrane nowości, jakie chcielibyśmy zaprezentować podczas targów ENERGETAB w Bielsku-Białej. Każdego, kto jest zainteresowany zenon Software Platform oraz chciałby z nami porozmawiać, pragniemy serdecznie zaprosić do odwiedzenia: stoiska numer 28, w Hali: A gdzie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W tym roku rejestracja na targi jest wymagana. Chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu prosimy o rejestrację na stronie targów ENERGETAB.

W związku z CoV-19, wspólnie z organizatorami targów zapewniamy wszelkie środki bezpieczeństwa, aby wszyscy uczestnicy czuli się jak najbardziej bezpiecznie i komfortowo.

Zachęcamy również do rezerwacji spotkań z naszymi specjalistami. Można to zrobić drogą mailową (sales.pl@copadata.com) lub telefonicznie: (12) 290 10 54.

Autor:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
Dodał:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

Czytaj także