Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2019-01-08
SFP-S120

Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 120KM / LC / 1550nm, 0ºC~70ºC

SFP-S120 o wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1550nm. SFP-S120 umożliwia transmisję danych na odległość do 120 km po światłowodzie jednomodowym. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).

-1550nm DFB LD
-APD Receiver
-Data Rate: 1.25Gbps, NRZ
-Zasilanie +3,3V
-RoHS Compliant, Lead-free
-AC/AC Differential Electrical Interface
-Zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP)
-Złącze LC Duplex
-Zgodny z IEEE-802.3z Gigabit Ethernet / 1.25 Gbps
-Bezpieczny dla oczu Laser Class 1, EN60825-1

Dystrybutor

Antaira Technologies sp. z o.o.

Adres: Kieślowskiego 3/U6, 02-962 Warszawa
Nr telefonu: + 48 22 379 26 16 Pokaż numer
Faks: +48 22 862 88 82, Pokaż numer
Adres e-mail: sales@antaira.pl
WWW: www.antaira.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...