Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Produkty promowane Chcesz promować ofertę firmy w naszym katalogu? Zapraszamy do kontaktu »

LNX-1212GN-T zarządzalny switch Gigabit z 12 slotami SFP

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

W ofercie firmy Antaira pojawił się nowy zarządzalny switch z 12 portami Gigabit. To co wyróżnia nowy switch na tle podobnych rozwiązań to 8 portów 10/100/1000T/SFP Combo oraz 4 porty 1000BaseX SFP. Jest to więc bardzo uniwersalny switch ponieważ...

Przemysłowy 5-portowy kompaktowy switch ethernetowy 10/100TX

Dostawca:
CSI S.A.
Producent:
Antaira

wprowadzony do oferty CSI, LNX-C500-T to produkt o niewielkich rozmiarach, bo wynoszących 26 x 95 x 75 mm przy wadze 0.45 kg.. Wprowadzony do oferty CSI, LNX-C500-T to produkt o niewielkich rozmiarach, bo wynoszących 26 x 95 x 75 mm przy wadze...

przemysłowy switch LNX-602A-M z 4 portami 10/100Mbps i 2 portami światłowodowymi MM 2k

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

LNX-602A-M to niedrogi switch do zastosowań przemysłowych. Przełącznik wyposażony jest w 4 porty 10/100Mbps oraz 2 porty światłowodowe MM 2km. LNX-602A-M ma solidną metalową obudowę ze stopniem ochrony IP30 i przeznaczony jest do montażu na...

niezarządzalny 10-portowy switch przemysłowy POE LNP-1002G-T

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

LNP-1002G-T to niezarządzalny 10 portowy switch PoE z rozszerzoną temperaturą pracy. Urządzenie wyposażone jest w 2 porty GigE Combo + 8 portów 10/100TX. Switch jest zgodny z IEEE 802.3af Power over Ethernet. Szczegóły: 10 portowy...

5 portowy przemysłowy switch LNP-501A-S3

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

LNP-501A-S3 to 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE i 1 portem światłowodowym 100FX. Switch ma wzmocnioną obudowę IP30, przystosowaną do pracy w trudnych warunkach premysłowych. Port światłowodowy ze złączem SC przeznaczony jest do...

przemysłowy niezarządzalny switch LNX-800A

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

LNX-800A to niedrogi switch do zastosowań przemysłowych. Przełącznik wyposażony jest w 8 portów 10/100Mbps, zgodnych ze standardem IEEE 802.3/802.3u/802.3x. LNX-800A ma solidną metalową obudowę ze stopniem ochrony IP30 i przeznaczony jest do...

LNP-2602GN przemysłowy zarządzalny switch PoE

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies Sp. z o.o.

LNP-2602GN to zarządzalny switch do montażu w szafie 19" z portami PoE. Switch wyposażony jest 24 porty 10/100TX PoE oraz 2 porty Combo 10/100/1000T lub 1000T SFP. Temperatura pracy dla wersji standardowej od -10°C do 60°C. Specyfikacja: ...

SFP-S10 moduł SFP Gigabit

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies Sp. z o.o.

SFP-S10  to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. SFP-S10 umożliwia transmisję danych na odległość do 10km po światłowodzie jednomodowycm. Moduł jest zgodny z...

LNX-800AG przemysłowy switch 10/100/1000 Mbps

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

LNX-800AG to przemysłowy niezarządzalny switch na szynę DIN wyposażony w 8 portów 10/100/1000 Mbps. Switch ma zabezpieczenia przed przepięciami na linii ethernet 4000 VDC. LNX-800AG ma redundantne zasilanie 12-48VDC oraz zabezpieczenie przed...

Stabilna praca przy niskich napięciach zasilających

Dostawca:
CSI S.A.
Producent:
Antaira

Punkt dostępowy WiFi typu AMS-2111 wykona swoją pracę w trudnych warunkach, gdzie temperatura wynieść może nawet -40°C lub + 75 °C.. Ekonomiczny punkt dostępowy WiFi typu AMS-2111 , wprowadzony do oferty CSI , produkowany przez Firmę...

Zarządzalne switche Ethernet - przegląd podstawowych funkcji

Dostawca:
CSI S.A.
Producent:
Antaira

Jednym z istotnych elementów infrastruktury sieciowej są brzegowe switche zarządzalne.. Budowa i wymagania stawiane przed systemami komunikacyjnymi dla automatyki przemysłowej  zasadniczo różnią się od tych stawianych sieciom...

LNX-2602GN-T

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

26 portowy zarządzalny switch do montażu w szafie 19". LNX-2602GN-T to 26 portowy zarządzalny switch do montażu w szafe 19". Switch wyposażony jest w 24 porty 10/100BaseTX oraz 2 porty Gigabit Combo. LNX-2602GN-T umożliwia tworzenie Topologii...

LNX-2602GN

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

Cena netto 4 359,00 PLN Ilość 1 Dodaj do koszykaDodaj do koszyka 26 portowy zarządzalny switch do montażu w szafie. LNX-2602GN to 26 portowy zarządzalny switch do montażu w szafe 19". Switch wyposażony jest w 24 porty 10/100BaseTX oraz 2 porty...

LMP-1204G-SFP

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

12-portowy przemysłowy zarządzalny switch PoE,. LMP-1204G-SFP to 12-portowy przemysłowy zarządzalny switch PoE, może zasilać urządzenia PD (powered device) zgodne z IEEE 802.3af. Obsługuje funkcję redundancji sieciowej pierścienia stosując...

LMP-1002c-SFP-24

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

10 portowy zarządzalny switch 8x 10/100TX. LMP-1002C-SFP-24 to 10 portowy w pełni zarządzalny switch warstwy 2 z redundantnym zasilaniem 12~36VDC. Porty 1-8 są zgodne z IEEE-802.3at (Power-over-Ethernet Plus). LMP-1002C-SFP może zasilać...

LMP-1002C-SFP

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

10 portowy zarządzalny switch 8x 10/100TX. LMP-1002C-SFP to 10 portowy w pełni zarządzalny switch warstwy 2. Porty 1-8 są zgodne z IEEE-802.3at (Power-over-Ethernet Plus). LMP-1002C-SFP może zasilać urządzenia PD (powered device) zgodne z IEEE...

LMP-1002G-SFP

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

10 portowy zarządzalny switch 8x 10/100/1000TX. LMP-1002G-SFP to 10 portowy w pełni zarządzalny switch warstwy 2. Porty 1-8 są zgodne z IEEE-802.3at (Power-over-Ethernet Plus). LMP-1002G-SFP może zasilać urządzenia PD (powered device) zgodne z...

LMX-0802-M

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

8 portowy zarządzalny switch 6x 10/100TX, 2x 100FX. LMX-0802-M to 8 portowy w pełni zarządzalny switch warstwy 2 przeznaczony do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Przełącznik ma redundantne zasilanie 12~48VDC i może pracować w...

LMP-0600-24-T

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

6 portowy zarządzalny switch 4x 10/100TX (30W/port) + 2x 10/100TX, temp. pracy od -10°C do 70°C, 12~36VDC. LMP-0600-24-T to 6 portowy w pełni zarządzalny switch warstwy 2 z redundantnym zasilaniem 12~36VDC. Porty 1-4 są zgodne z IEEE-802.3at...

LMP-0600-24

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

6 portowy zarządzalny switch 4x 10/100TX (30W/port) + 2x 10/100TX, temp. pracy od -10°C do 70°C, 12~36VDC. LMP-0600-24 to 6 portowy w pełni zarządzalny switch warstwy 2 z redundantnym zasilaniem 12~36VDC. Porty 1-4 są zgodne z IEEE-802.3at...

Zapytaj o ofertę grupę odpowiednio dobranych firm z branży automatyki przemysłowej.
Wybierz dogodną dla siebie metodę złożenia zapytania:

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonimy

--LUB--

Szukasz dostawcy?

Poznaj najlepsze oferty

  1. Wypełniasz krótki formularz
  2. Przekazujemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej
  3. Porównujesz oferty i wybierasz najlepszą

Usługa jest bezpłatna

Szukam oferty jako:
(opisz, czego poszukujesz)
Dane kontaktowe: