empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń INFORMACJA ARCHIWALNA
Ostatnia aktualizacja: 2024-04-02


Powrót do kalendarium
Inteligentna produkcja łączy się z ważeniem

Seminarium internetowe na żywo 7 październik 2022

Inteligentna produkcja łączy się z ważeniem
Koszt szkolenia:
bezpłatnie (j. angielski)
Czas trwania:
1 godzina
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Czy w pełni wykorzystujesz swoje wagi i czujniki i czy masz pewność, że są one idelnie dostosowane?

Podczas tego seminarium przedstawiamy najnowocześniejsze technologie ważenia, które pomagają firmom przyspieszyć transformację w kierunku inteligentnej produkcji.

Dokładne dane z ważenia prowadzą do zmniejszenia liczby wadliwych partii, a tym samym do ekonomiczności procesów. Ale jak osiąga się tę wysoką dokładność i jakie czynniki na nią wpływają?

Omówiamy, w jaki sposób producenci wykorzystują inteligentną produkcję - charakteryzującą się rosnącą automatyzacją - aby sprostać wyzwaniom, usprawnić proces podejmowania decyzji i zwiększyć wydajność.

Dzięki nowoczesnej sieci automatyki użytkownicy korzystają zlepszej szybkości, dokładnych danych, monitorowania stanu i alarmowania, które wskazują potencjalne problemy w czasie rzeczywistym. Przykładem tego jest wskaźnik napełnienia oparty na rozproszonym systemie sterowania, który poprawia produktywność przy zachowaniu bardzo wąskich tolerancji - a wszystko to przy umiarkowanych kosztach.

Na koniec przedstawiamy nowy, uznany na całym świecie system kalibracji, który zastępuje czasochłonne i uciążliwe metody testowania wagi, przepływomierza lub zastępowania materiału - umożliwiając realizację cennego czasu pracy.

Najważniejsze informacje

  • Jak podłączyć urządzenia ważące do głównych systemów automatyki - w 5 minut - za pomocą protokołów komunikacyjnych takich jak PROFINET, EtherNet/IP i EtherCAT.
  • Identyfikacja problemów, zanim doprowadzą do powstania wadliwych partii, dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii czujników wagowych z monitorowaniem stanu w czasie rzeczywistym.
  • Wybierz odpowiedni czujnik wagowy lub wagę dla danej aplikacji - również w trudnych warunkach.
  • Wykorzystaj podejście do sterowania rozproszonego w krytycznych aplikacjach napełniania i dozowania, które pozwala zaoszczędzić koszty przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności.
  • Jak przeprowadzić prawidłowe wzorcowanie, rutynowe testy i regulację w okresie testowania, uruchamiania i przekazywania projektu.
  • Skorzystaj z metody kalibracji ISO 17025 dla systemów zbiorników, która jest tania, mniej czasochłonna i przyjazna dla środowiska.

Prelegenci:

Jeff Holcomb, Kierownik ds. Rynku Globalnego, Mettler-Toledo ds. automatyki przemysłowej w METTLER TOLELEDO w Szwajcarii, gdzie odpowiada za wiele wiodących w branży innowacji. Jest absolwentem Franklin University w Columbus, Ohio i członkiem ISA aktywnym w dziedzinie ważenia i automatykiod wielu lat

Bram Scheidegger, Globalny Kierownik Produktu, Mettler-Toledo ds. aplikacji ważenia w automatyce kompaktowej, w METTLER TOLEDO w Szwajcarii, gdzie jest odpowiedzialny za aplikacje gotowe do użycia, takie jak napełnianie i jest kierownikiem w zakresie automatyzacji i integracji systemów IT. Scheidegger uzyskał tytuł magistra informatyki na ETH w Zurychu w Szwajcarii i jest związany z METTLER TOELDO od ponad 8 lat.

Data: 7 października 2022 r. godzina: 9:00
Czas trwania: 1 godz.

Zarejestruj się

Zapraszamy, Zespół METTLER TOLEDO

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Skontaktuj się z dystrybutorem

Organizator

Mettler-Toledo Sp. z o. o.

Adres: Poleczki 21, 02-822 Warszawa

Nr telefonu: 22 691 10 00 Skopiuj

E-mail: polska@mt.com Skopiuj
WWW: www.mt.com

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...