Ostatnia aktualizacja: 2023-10-31
Powrót do kalendarium
Seminarium internetowe na żywo 7 październik 2022

- Koszt szkolenia:
- bezpłatnie (j. angielski)
- Czas trwania:
- 1 godzina
- Najbliższy termin:
- Nie został okreslony
Czy w pełni wykorzystujesz swoje wagi i czujniki i czy masz pewność, że są one idelnie dostosowane?
Podczas tego seminarium przedstawiamy najnowocześniejsze technologie ważenia, które pomagają firmom przyspieszyć transformację w kierunku inteligentnej produkcji.
Dokładne dane z ważenia prowadzą do zmniejszenia liczby wadliwych partii, a tym samym do ekonomiczności procesów. Ale jak osiąga się tę wysoką dokładność i jakie czynniki na nią wpływają?
Omówiamy, w jaki sposób producenci wykorzystują inteligentną produkcję - charakteryzującą się rosnącą automatyzacją - aby sprostać wyzwaniom, usprawnić proces podejmowania decyzji i zwiększyć wydajność.
Dzięki nowoczesnej sieci automatyki użytkownicy korzystają zlepszej szybkości, dokładnych danych, monitorowania stanu i alarmowania, które wskazują potencjalne problemy w czasie rzeczywistym. Przykładem tego jest wskaźnik napełnienia oparty na rozproszonym systemie sterowania, który poprawia produktywność przy zachowaniu bardzo wąskich tolerancji - a wszystko to przy umiarkowanych kosztach.
Na koniec przedstawiamy nowy, uznany na całym świecie system kalibracji, który zastępuje czasochłonne i uciążliwe metody testowania wagi, przepływomierza lub zastępowania materiału - umożliwiając realizację cennego czasu pracy.
Najważniejsze informacje
- Jak podłączyć urządzenia ważące do głównych systemów automatyki - w 5 minut - za pomocą protokołów komunikacyjnych takich jak PROFINET, EtherNet/IP i EtherCAT.
- Identyfikacja problemów, zanim doprowadzą do powstania wadliwych partii, dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii czujników wagowych z monitorowaniem stanu w czasie rzeczywistym.
- Wybierz odpowiedni czujnik wagowy lub wagę dla danej aplikacji - również w trudnych warunkach.
- Wykorzystaj podejście do sterowania rozproszonego w krytycznych aplikacjach napełniania i dozowania, które pozwala zaoszczędzić koszty przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności.
- Jak przeprowadzić prawidłowe wzorcowanie, rutynowe testy i regulację w okresie testowania, uruchamiania i przekazywania projektu.
- Skorzystaj z metody kalibracji ISO 17025 dla systemów zbiorników, która jest tania, mniej czasochłonna i przyjazna dla środowiska.
Prelegenci:
Jeff Holcomb, Kierownik ds. Rynku Globalnego, Mettler-Toledo ds. automatyki przemysłowej w METTLER TOLELEDO w Szwajcarii, gdzie odpowiada za wiele wiodących w branży innowacji. Jest absolwentem Franklin University w Columbus, Ohio i członkiem ISA aktywnym w dziedzinie ważenia i automatykiod wielu lat
Bram Scheidegger, Globalny Kierownik Produktu, Mettler-Toledo ds. aplikacji ważenia w automatyce kompaktowej, w METTLER TOLEDO w Szwajcarii, gdzie jest odpowiedzialny za aplikacje gotowe do użycia, takie jak napełnianie i jest kierownikiem w zakresie automatyzacji i integracji systemów IT. Scheidegger uzyskał tytuł magistra informatyki na ETH w Zurychu w Szwajcarii i jest związany z METTLER TOELDO od ponad 8 lat.
Data: 7 października 2022 r. godzina: 9:00
Czas trwania: 1 godz.
Zapraszamy, Zespół METTLER TOLEDO
Najbliższe terminy tego szkolenia
Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą
Skontaktuj się z dystrybutorem
Organizator
Mettler-Toledo Sp. z o. o.
- Adres: Poleczki 21, 02-822 Warszawa
-
Nr telefonu: 22 440 67 00
- E-mail: polska@mt.com
- WWW: www.mt.com
Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl
Wyślij wiadomość
Kategorie szkolenia
- Czujniki i przetworniki masy
- Czujniki i przetworniki ciężaru
- Inne czujniki i przetworniki poziomu, napełnienia
- Wagi precyzyjne i laboratoryjne
- Wagi platformowe
- Wagi kontrolne (kontrola towarów paczkowanych)
- Pozostałe wagi i wagi specjalne
- Wagowe systemy dozowania
- Oprogramowanie wagowe
- Mierniki wagowe, terminale wagowe