Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2024-04-02

Powrót do kalendarium
Poznaj rozwiązanie ProdX - Demo na żywo

Seminarium internetowe na żywo 21.03.2024

Poznaj rozwiązanie ProdX - Demo na żywo
Koszt szkolenia:
bezpłatnie
Czas trwania:
1 godzina
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Odkryj, jak nasze oprogramowanie do zarządzania danymi, ProdX, może zrewolucjonizować proces gromadzenia danych

Przegląd programu

  • Zobacz z pierwszej ręki, jak ProdX gromadzi i przechowuje dane w czasie rzeczywistym oraz ułatwia zachowanie zgodności z przepisami dzięki automatycznym alertom i raportom.
  • Dowiedz się, w jaki sposób ProdX może pomóc producentom żywności poprawić jakość produktów, skrócić czas przestojów i zoptymalizować procesy kontroli dzięki wglądowi w dane.
  • Skorzystaj z okazji i zadaj naszemu zespołowi ekspertów wszelkie pytania dotyczące oprogramowania.

Dołącz do naszej internetowej demonstracji ProdX, naszego wiodącego oprogramowania do kontroli produktów w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności w przemyśle spożywczym. Jest to wyjątkowa okazja dla producentów żywności na całym świecie, aby doświadczyć korzyści płynących z ProdX w zaciszu własnego domu lub biura.

Podczas naszej pierwszej w historii internetowej demonstracji ProdX na żywo, usłyszysz od naszych ekspertów od oprogramowania, w jaki sposób ProdX może sprawić, że przygotowanie do audytów będzie łatwe. Dowiedz się, jak ProdX może zmienić sposób gromadzenia i przechowywania niezbędnych danych dotyczących kontroli produktów, aby zaoszczędzić czas i zasoby!

Podczas tej demonstracji uczestnicy będą mogli zapoznać się z następującymi funkcjami ProdX:

  • Gromadzenie danych w czasie rzeczywistym: ProdX gromadzi dane w czasie rzeczywistym ze wszystkich urządzeń kontrolnych, w tym wykrywaczy metali, wag kontrolnych, urządzeń rentgenowskich i systemów kontroli wizyjnej. Dane te są gromadzone w sposób ciągły i wykorzystywane do monitorowania wydajności każdego urządzenia.
  • Automatyczne alerty:ProdX jest wyposażony w funkcje automatycznych alertów, które mogą powiadamiać użytkowników o problemach z urządzeniem lub procesem.
  • Analiza danych historycznych: ProdX przechowuje dane historyczne ze wszystkich urządzeń kontrolnych, umożliwiając użytkownikom analizę trendów i identyfikację wzorców.
  • Testowanie wydajności: ProdX może być używany do bezpiecznego rejestrowania wyników testów wydajności wszystkich urządzeń inspekcyjnych w celu potwierdzenia, że działają one zgodnie z określonymi parametrami.

Zarejestruj się teraz

Prelegenci: Ian Scott-Mance, Peter Spring, Lloyd de Jongh
Czas trwania: 1 godz
Termin 21.03.2024 godz. 10:00
Termin21.03.2024 godz. 15:00

Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z naszym zespołem ekspertów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ProdX może przynieść korzyści ich firmie i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. To bezpłatne wydarzenie jest otwarte dla wszystkich profesjonalistów z branży przetwórstwa spożywczego, którzy chcą dowiedzieć się więcej o najnowszych technologiach w zakresie bezpieczeństwa żywności i kontroli jakości.Zarejestruj się już dziś, aby zarezerwować miejsce i skorzystać z tej rzadkiej okazji. Z niecierpliwością czekamy, aby podzielić się z Tobą najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa żywności i kontroli jakości!

Zapraszamy.

 

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Skontaktuj się z dystrybutorem

Organizator

Mettler-Toledo Sp. z o. o.

Adres: Poleczki 21, 02-822 Warszawa

Nr telefonu: 22 691 10 00 Skopiuj

E-mail: polska@mt.com Skopiuj
WWW: www.mt.com

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...