Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Wyniki wyszukiwania w kategorii Produkty (228)
    dla informacji wprowadzonych przez firmę 'Antaira Technologies sp. z o.o.'

Informacje wprowadzone przez Antaira Technologies sp. z o.o. [Resetuj]

PRODUKT

IMC-100A-S5

IMC-100A-S5

Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Single Mode 50KM. IMC-100A-S5 to przemysłowy media konwerter 10/100BaseTX na 100BaseFX. Media konwerter umożliwia wydłużenie dystansu transmisji 100m po do 50 km po światłowodzie jednomodowym....

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

LNP-0702C-SFP

LNP-0702C-SFP

7 portowy przemysłowy switch 4x10/100Tx (30W/port), 1x10/100Tx, + 2x100/1000 SFP, temp. pracy od -10°C do 70°C. LNP-0702C-SFP to 7 portowy niezarządzalny switch Ethernet. Porty 1-4 są zgodne z IEEE-802.3at (Power-over-Ethernet Plus). Switch...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

MSC-202A1

MSC-202A1

2 portowa karta RS-232 do magistrali PCI Express. MSC-202A1 to 2 portowa karta RS-232 do magistrali PCI Express. Karta wyposażona jest w dwa wydajne UARTy 16C950, które pozwalają na transmisję danych z prędkością do 921,6Kbps. Karta jest w pełni...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCU-2702SC

FCU-2702SC

niezarządzalny media konwerter. FCU-2702SC to gigabitowy media konwerter w pełni zgodny z IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX oraz IEEE 802.3ab, 1000Baes-T. Konwerter może być używany jako wolnostojący lub zamontowany w obudowie 19" FCU. FCU-2702 to...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.

Brakuje Ci czasu na szukanie?

A może wyników jest dużo, a szukasz tylko najlepszych ofert... Niezmiennie rekomendujemy skorzystanie z zapytań ofertowch.
Wpisz czego szukasz do formularza zapytania, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ - BEZPŁATNIE.

PRODUKT

LNP-0500

LNP-0500

5 portowy niezarządzalny switch Ethernet. LNP-0500 to 5 portowy niezarządzalny switch Ethernet. Porty 1-4 są zgodne z IEEE-802.3at (Power-over-Ethernet Plus). Switch jest urządzeniem PSE (power sourcing equipment) i może dostarczyć na każdym...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCU-2805SFP

FCU-2805SFP

przemysłowy media konwerter. FCU-2805SFP to seria media konwerterów pomiędzy 10/100/1000Base-T i 1000Base-LX/SX. Seria FCU-2805 wyposażona jest w slot SFP. Konwertery mogą być używane jako samodzielne urządzenia lub w połączeniu z obudową FCU...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

UTS-402CK-Sl

UTS-402CK-Sl

2 porty RS-232/422/485 na USB 2.0, złącza DB9. UTS-402CK to 2 uniwersalne porty RS-232/422/485 do magistrali USB 2.0. Dzięki interfejsowi USB instalacja portów jest bardzo prosta a sam konwerter nie powoduje żadnych konfliktów sprzętowych....

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCU-100WA-S4

FCU-100WA-S4

niezarządzalny media konwerter WDM. FCU-100WA-S4 to wolnostojący konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-FX. FCU-100WA wykonany jest w technologii WDM (wersja A) dzięki czemu zapewnia dwukierunkową transmisję danych poprzez...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCU-1802SC-S15

FCU-1802SC-S15

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC. FCU-1802SC-S15 to konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-F. Konwerter obsługuje połączenia half-duplex i full-duplex automatycznie dostosowująć się do urządzenia...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

STE-604C-P

STE-604C-P

Przemysłowy serwer 4 portów RS-232/422/485 do sieci Ethernet,. STE-604C-P to innowacyjny serwer 4 portów szeregowych RS-232/422/485 z podwójnym interfejsem LAN. STE-604C-P zapewnia redundancję sprzętową i programową. W przypadku utraty połączenia...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

LMX-0800

LMX-0800

8 portowy zarządzalny switch 8x 10/100TX, temp. pracy od -10°C do 70°C. LMX -0800 to zarządzalny switch z 8 portami 10/100TX przeznaczony do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Przełącznik ma redundantne zasilanie 12~48VDC i może pracować...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

LNP-1002C-SFP

LNP-1002C-SFP

10-Port Industrial PoE+ Gigabit Unmanaged Ethernet Switch, w/8*10/100Tx + 2*Gigabit Combo (2*10/100/1000 RJ45, and 2*100/1000 SFP Slot). LNP-1002C-SFP to 10 portowy niezarządzalny switch Ethernet. Porty 1-8 są zgodne z IEEE-802.3at...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

LNP-601AGH-SFP-T

LNP-601AGH-SFP-T

6 portowy przemysłowy switch, 1 x 100/1000 SFP + 1 x 10/100/1000T + 4 10/100/1000T IEEE 802.3at, temp. pracy od -40 do 70°C. LNP-601AGH-SFP-T to niezarządzalny switch z portami P.S.E. Switch wyposażony jest w 4 porty Ethetnet zgodne IEEE 802...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

PARANI SD1000 port szeregowy na Bluetooth

PARANI SD1000 port szeregowy na Bluetooth

Parani-SD1000 umożliwia dostep do portu szeregowego RS-232 poprzez Bluetooth. Standardowy dystans transmisji dla SD-1000 wynosi 100m. Opcjonalnie dystans transmisji można zwiększyć do 1000m przy pomocy anten kierunkowych. Parani-SD1000 jest...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

APR-2000 przemysłowy Access Point/Router do sieci 802.11b/g

APR-2000 przemysłowy Access Point/Router do sieci 802.11b/g

APR-2000 to przemysłowy Access Point/Router do sieci 802.11b/g z 2 portami LAN. Router można skonfigurować na 3 sposoby: Dynamic/Static IP, PPPoE authentication, lub Modem (56K/GPRS/3G/3.5G Modem) dial-up. W trybie pracy jako modem obsługuje...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCU-1802WB-S2

FCU-1802WB-S2

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B. FCU-1802WB-S2 to konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-F. Konwerter obsługuje połączenia half-duplex i full-duplex automatycznie dostosowująć się do urządzenia...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

UTE-404K serwer portów USB

UTE-404K serwer portów USB

UTE-404K umożliwia podłączenie 4 portów USB2.0 do sieci Ethernet Gigabit. Konwerter zapewnia dostęp do portów USB zarówno w sieci lokalnej jak i przez Internet. Konwerter umożliwia również współdzielenie urządzeń USB w sieci Ethernet. UTE-404K...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCM-2312WB-S2

FCM-2312WB-S2

Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20 KM, WDM-B. FCM-2312B-S2 to modułowy media konwerter przeznaczony do współpracy z obudową FCM-CHS2-AC. Konwerter umożliwia wydłużenie dystansu transmisji ze 100m do 20 km przy pomocy światłowodu...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

FCU-3102SFP-SFP-DR

FCU-3102SFP-SFP-DR

Media konwerter Dual Rate z 100/1000BASE-X SFP na 100/1000BASE-X SFP. FCU-3102SFP-SFP-DR to media konwerter z 2 niezależnymi portami SFP 100/1000Base-X, dzięki czemu stanowi wygodne rozwiązanie dla zastosowań wymagających zintegrowania za sobą...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
PRODUKT

SFP-100S20

SFP-100S20

Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC. SFP-100S20M to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 155 Mb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA)...

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.

Znalezionych wyników: 228