Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-12-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-12-17
AutoGuide Mobile Robots z nowym biurem w Europie
fot. pixabay
fot. pixabay

AutoGuide Mobile Robots, wiodący producent systemów autonomicznych robotów mobilnych (AMR) o dużej ładowności, ogłosił otwarcie nowego europejskiego biura w Monachium. Wspomoże ono sprzedaż, serwis i wsparcie klienta, a także właściwe wdrożenia i system szkoleń w całej Europie. Lokalny personel będzie ściśle współpracował z europejskimi integratorami systemów, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na innowacyjne rozwiązania typu AMR.

- W związku z dużym popytem na nasze roboty o dużej ładowności w całym regionie uznaliśmy, że rozszerzenie naszej działalności w Europie zapewni najwyższy poziom wsparcia dla naszych dystrybutorów i klientów - powiedział Jan Nicolay, dyrektor ds. europejskich operacji w AutoGuide -Wysoce utalentowana i wydajna kadra w Monachium, przyjazny dla biznesu klimat i centralna lokalizacja sprawiły, że stanowi ona idealny wybór.

Oczekujący na opatentowanie modułowy system MAX-N Base AMR firmy AutoGuide sterowany jest przez oprogramowanie firmy SurePath, zaprojektowane w celu maksymalizacji elastyczności floty i optymalizacji czasu pracy. Dzięki wymiennym adapterom o wysokiej ładowności podstawowego robota można w łatwy sposób przekształcać w zależności od potrzeb. Wcześniej w tym roku roboty MAX-N Pallet oraz MAX-N Tugger otrzymały znak CE, co oznacza, że systemy te spełniają dyrektywy i normy UE w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
roboticsandautomationnews
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także