Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-10-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-10-17
B&R na targach K: Monitoring i analiza dla większej wydajności maszyny

Wydajność w łączności

Monitoring i analiza dla większej wydajności maszyny
Monitoring i analiza dla większej wydajności maszyny

Właśnie trwają targi K 2019, podczas których B&R (Stoisko B16 | Hala 12) demonstruje, w jaki sposób analiza danych operacyjnych może pomóc w wykrywaniu i zapobieganiu awariom sprzętu. Rozwiązania, takie jak ciągłe monitorowanie stanu lub Asset Performance Monitor umożliwiają producentom maszyn przeprowadzenie konserwacji zapobiegawczej, która ogranicza przestoje i utratę zysków. Obsługa wszystkich modeli informacyjnych EUROMAP zapewnia prostą implementację.

Oprócz ugruntowanych, kompletnych rozwiązań firmy w zakresie automatyzacji maszyn, B&R prezentuje portfolio, które tworzy wartość dodaną dla przemysłu tworzyw sztucznych poprzez łączność, monitorowanie i analizę danych. Obsługa wszystkich modeli informacyjnych EUROMAP umożliwia maszynom komunikację zarówno ze sobą, jak i z systemami wyższego poziomu.

Zebrane dane można wykorzystać do ciągłego monitorowania stanu, dzięki czemu widoczne jest zużycie poszczególnych elementów oraz informacja o tym, kiedy należy je wymienić, aby uniknąć awarii sprzętu. Minimalizuje to utratę przychodu i kosztowne serwisowanie związane z nieplanowanymi przestojami.


Łatwe monitorowanie urządzeń

Asset Performance Monitor zapewnia konstruktorom i operatorom maszyn prosty sposób na pozostanie w kontakcie z zainstalowanymi maszynami. Aplikacja gromadzi dane i udostępnia je na potrzeby uczenia maszynowego, analizy big data i rozwiązań business intelligence. Ułatwia to zaplanowanie ukierunkowanych optymalizacji, które mają realny wpływ na wydajność maszyny.

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.