Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2013-11-22  |  Ostatnia aktualizacja: 2013-11-22
B&R na targach SPS /IPC/ Drives 2013 w Norymberdze

Nowe wartości w skalowalności i czasach reakcji

Tegoroczne targi SPS /IPC/ Drives w Norymberdze odbędą się w dniach 26-28 listopada, 2013 r. Na tych najważniejszych w branży automatyki międzynarodowych targach, B&R zaprezentuje kompletne portfolio produktów w hali 7 na stoiskach 110 i 206. Dwa najważniejsze tematy w tym roku prezentowane przez B&R: zwiększenie skalowalności i zmniejszenie czasów reakcji.

Niespotykana skalowalność.

"Skalowalność+" wprowadza nową ideę skalowalności produktów zaproponowaną przez B&R. Nowe podejście otwiera zupełnie nowy wymiar dla budujących maszyny, umożliwiając idealne dopasowanie rozwiązania automatyzacji do potrzeb danej maszyny. Dzięki nowej metodzie można dobrać sprzęt i oprogramowanie, które najlepiej pasuje do danego rozwiązania automatyzacji - wszystko to, bez konieczności wiązania się jakąkolwiek formą umowy. Jeśli w trakcie rozwoju projektu okazuje się, że komponenty lub rozwiązania muszą być skalowalne, to można to przeprowadzić w dowolnej chwili bez straty dla poprzednio wykonanej pracy. Wszystko to wpływa na to, że producenci maszyn mogą doskonale zaadoptować system automatyzacji do potrzeb maszyny bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Nowa seria kompaktowych sterowników.

B&R wprowadziła do oferty kompletnie nową serię komponentów, które w przyszłości zwiększą interaktywność i skalowalność zastosowanego systemu automatyzacji. W ofercie B&R dostępny jest nowy, kompaktowy sterownik ze znanej już i bardzo wydajnej rodziny sterowników X20 ze zintegrowanymi wejściami/wyjściami. Sprawdzona seria produktów Power Panel jest również uaktualniona i zawiera teraz kilka nowych paneli dotykowych - zarówno z jak i bez sterownika - będzie też pokazywana w Norymberdze.

Przełomowe czasy jednostkowe przy użyciu standardowych technologii.

Tegoroczne targi SPS IPC Drives jest również dla B&R doskonałym miejscem do zaprezentowania reACTION - innowacyjnej technologii redukującej czasy jednostkowe do niespotykanego dotąd poziomu. To nowe podejście pozwala na realizację zadań wyjątkowo krytycznych czasowo z wykorzystaniem standardowego sprzętu - wszystko zgodnie z wymogami IEC 61131 - przy jednoczesnej redukcji nie tylko obciążenia sterownika, ale również całkowitych kosztów.

Nowe wersja APROL - systemu do sterowania procesami.

W Norymberdze firma B&R pokaże też kolejną nowość - najnowszą wersję systemu sterowania APROL R 4.0 - zawierającej dużo nowych funkcji. Zaraz przy tym systemie demonstrowane też będzie narzędzie do monitorowania energii EnMon i monitorowania warunków stanu maszyny ConMon, które wraz z APROL-em są idealnymi rozwiązaniami do wykorzystania w fabrykach i zakładach produkcyjnych. Stosując APROL, producenci maszyn mogą nie tylko poszerzyć obszar swoich podstawowych kompetencji, lecz również wykorzystać dodatkowe jego wartości do pracy zarządzających, właścicieli i kadry obsługującej systemy w zakładzie. Jeszcze innym rozwiązaniem pakietowym jest APROL APC (Advanced Process Control), zawiera różne komponenty takie jak model sterownika predykcyjnego 10x10x10 zapewniający proste rozwiązanie do skomplikowanych zadań sterowania.

Te i inne znakomite innowacje ze wszystkich obszarów automatyzacji - od bazującego na symulacji oprogramowania inżynierskiego i systemów opartych o PC do technologii sterowania napędami i automatyki mobilnej - wszystko to będzie można zobaczyć i poznać na stoisku firmy B&R.

Kategoria komunikatu:

Zaproszenia

Dodał:
CoNStel Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także

Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »