Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-09-09   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-09-09
Bezpieczny system plików
fot. pixabay
fot. pixabay

HCC Embedded (HCC) zaprezentował SafeexFAT, bezpieczną niezależną od RTOS implementację systemu plików exFAT dla systemów wbudowanych. Jest ona szczególnie przydatna dla producentów urządzeń, w których utrata danych może okazać się niebezpieczna, na przykład w zastosowaniach motoryzacyjnych, przemysłowych czy medycznych. HCC jest oficjalnym partnerem Microsoft exFAT z licencją na dostarczanie kompletnego rozwiązania bezpośrednio do producentów urządzeń.

Z racji, iż HCC zaprojektowało SafeexFat z myślą o integracji i weryfikacji, klient może udowodnić, że stworzony przez niego produkt zachowuje się poprawnie po zintegrowaniu z docelowym produktem za pomocą kompleksowego zestawu testów dołączonych przez HCC. Aby zweryfikować bezpieczeństwo w systemie, sterownik testowy umożliwia klientom sprawdzenie poprawności implementacji poprzez symulowanie błędów na poziomie sterownika.

HCC oferuje wsparcie dla ponad 20 RTOS, a także Linuxa i innych systemów. Firma zapewnia odpowiednie biblioteki sterowników, a SafeexFAT umożliwia niezawodną integrację z niemal każdą platformą docelową klienta. Dzięki temu producenci urządzeń korzystający z szeregu RTOS mogą bazować na tym samym kodzie, który jest w pełni zgodny ze standardem MISRA 2012.

- Nasze doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i pracy z wieloma RTOS w złożonych środowiskach zostało udowodnione w ramach ponad 2000 projektów zrealizowanych w ciągu ostatnich 17 lat - powiedział Dave Hughes, dyrektor generalny HCC - SafeexFAT zapewnia niezawodność naszego rozwiązania exFAT tym producentom ze wszystkich branż, którzy są szczególnie zaniepokojeni możliwością utraty ich systemu plików.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
fierceelectronics
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :