Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-05-07  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-05-07
Bodas Connect: Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze
Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze.
Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze.

Połączenie maszyn z usługami chmurowymi wymusza przemyślenia sposobu dystrybuowania danych. Wierzymy, że duża ilość danych wymaga dużej ilości pomysłów. W związku z tym, patrzymy na cały strumień danych: od źródła do przekształcenia ich w konkretne informacje. Od dekad tworzymy napędy jazdy oraz ich sterowanie co sprawia, że wiemy doskonale jak możemy wykorzystać posiadaną wiedzę. Bosch Rexroth zapewnia kompletne rozwiązania telematyczne, od źródła danych poprzez sprzęt i oprogramowanie do gotowych aplikacji analitycznych.

Pozyskiwanie danych

Jako firma Bosch Rexroth doskonale znamy architekturę pojazdów, ich przepływ danych oraz gdzie możemy znaleźć użyteczne dane bez potrzeby korzystania z dodatkowych czujników. Dzieje się tak, ponieważ od lat mamy do czynienia z pełnym wyposażeniem maszyn w elektronikę razem z oprogramowaniem sterującym. W przypadku, gdy dane jeszcze nie istnieją, zapewniamy pełny zakres inteligentnych czujników w tym możliwości przetwarzania sygnałów w pobliżu źródła ich wytwarzania (analityka krawędziowa).

Connectivity hardware – urządzenia sieciowe

Zapewniamy urządzenia sieciowe w standardzie ochrony IP67 w wariantach dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju pojazdów oraz aplikacji. Dzięki wodoodporności (IP67) mogą pracować niemal we wszystkich warunkach.

Dodatkowo urządzenia te wyposażone są w system operacyjny Linux co w połączeniu z naszym pakietem „zarządzanie urządzeniem" pozwala na pełną personalizację ustawień gatewaya.

Infrastruktura IT

 Platforma Bosch IoT Suite obsługuje ponad 10 milionów samochodów na całym świecie przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Jest otwarta i modułowa. Moduły „zarządzania urządzeniem" (device management) oraz „zarządzani a danymi" (data management) są od siebie odseparowane i pozwalają na dostosowanie każdej z tych usług do indywidualnych wymagań.

Aplikacje

Analizuj i wizualizuj zebrane dane tak, jak potrzebujesz. Wybieraj z szerokiej gamy aplikacji przeznaczonych dla maszyn roboczych, obejmujących zarządzenie flotą, stan techniczny pojazdu, zdalny serwis, pozyskiwanie danych dla działu badań i rozwoju czy dowolne sygnały generowane w maszynie.

Jako jeden z największych na świecie dostawców technologii napędów i sterowania Bosch Rexroth gwarantuje sprawny, mocny i bezpieczny ruch w maszynach i systemach dowolnej wielkości. Firma łączy globalne doświadczenia praktyczne w segmentach zastosowań mobilnych, zastosowań

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.boschrexroth.com.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.