Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-10-21  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-06-02
Centrum Inżynieryjne nowym partnerem programu COPA-DATA Partner Community
Ewa Biernacka, Grzegorz Matlak trzymający trofeum
Ewa Biernacka, Grzegorz Matlak trzymający trofeum

Mamy zaszczyt poinformować, iż firma Centrum Inżynieryjne, posiadająca niezwykłą historię oraz ogromne doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej, dołączyła do naszego partnerskiego programu COPA-DATA Partner Community, który w swoich szeregach posiada już wiele znanych firm nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Powołany w 2011 roku program partnerski COPA-DATA Partner Community posiada obecnie ponad kilkaset członków z całego świata. Jest to program oparty na wspólnym globalnym rozwoju zarówno firmy COPA-DATA jak i jej partnerów, którzy doświadczeniem, znajomością rynku oraz wiedzą pozwalają na ciągłe doskonalenie rozwiązań opartych o Platformę Programową zenon. Obecnie do tego międzynarodowego grona dołączyła również firma Centrum Inżynieryjne z siedzibą w Bielsku-Białej, posiadająca ponad 13-letnie doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej. „Centrum Inżynieryjne, specjalizujące się w integrowaniu systemów, stale poszukuje nowych rozwiązań. Tym chętniej dołączyliśmy do grona COPA-DATA Partner Community. Platforma zenon to zaawansowane narzędzie technologiczne, doskonale wpisujące się w koncepcję IoT, kluczową technologię Industry 4.0, z którą z całą pewnością się identyfikujemy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje nowymi doświadczeniami, o które wzbogacimy naszą ofertę''.– komentuje Tomasz Zawada – prezes zarządu firmy Centrum Inżynieryjne.

Oprogramowanie optymalizujące procesy produkcyjne

zenon Software Platform to platforma programowa, która łączy w sobie automatyzację z cyfrową transformacją wspierając przy tym procesy inżynieryjne, procesy produkcji oraz infrastrukturę maszyn i urządzeń. Dzięki oprogramowaniu od firmy COPA-DATA, urządzenia działają w sposób niezawodny, elastyczny a przede wszystkim skuteczny, ponieważ zenon daje możliwość połączenia wszystkich istotnych obszarów – od projektowania po dystrybucję. W przypadku firmy Centrum Inżynieryjne, oprogramowanie zenon wykorzystywane jest głównie w branży automatyki, w której wspiera efektywność procesów na liniach produkcyjnych. „Wdrożone przez nas systemy służą do monitorowania poprawności przezbrojeń maszyn oraz kontroli parametrów procesu" – dodatkowo wyjaśnia Tomasz Zawada z Centrum Inżynieryjnego. Więcej o nowym partnerze na: https://www.cisc.com.pl/.

Efektywna komunikacja kluczem do sukcesu

Firma COPA-DATA Polska współpracuje z Centrum Inżynieryjnym już od 2018 roku. Obie firmy jednogłośnie uważają, iż najważniejszą zaletą współpracy jest dobra komunikacja pomiędzy partnerami, a w szczególności inżynierami odpowiedzialnymi za oprogramowanie i projekty. „Dzięki wsparciu technicznemu inżynierów COPA-DATA Polska, zawsze otrzymujemy szybkie i skuteczne rozwiązania problemów, na które napotykamy podczas wdrożeń systemów sterowania u naszych klientów. Z pełnym przekonaniem promujemy oprogramowanie zenon wśród naszych kontrahentów" – potwierdza Tomasz Zawada. A Jakie są oczekiwania nowego członka programu partnerskiego? Pan Tomasz Zawada odpowiada, że to z całą pewnością dostęp do informacji o nowościach, innowacjach i ciekawych zagranicznych realizacjach, które pozwolą Centrum Inżynieryjnemu oferować swoim klientom nieszablonowe i nowoczesne rozwiązania. Bardzo ważne jest również wsparcie techniczne dla inżynierów.

Zrobimy zatem wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania naszego nowego partnera programu COPA-DATA Partner Community. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie nie tylko długotrwała, ale przyniesie wiele korzyści, zarówno nowemu partnerowi, jak i firmie COPA-DATA oraz samemu oprogramowaniu zenon.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Dodał:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także