Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-08-30  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-08-30
COPA-DATA i zenon 10 na Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB 2021
Ilustracja nadesłana (przez COPA-DATA Polska)
Ilustracja nadesłana (przez COPA-DATA Polska)

COPA-DATA, firma z prawie 35-letnim doświadczeniem w rozwiązaniach dla automatyki przemysłowej i energetyki, producent innowacyjnej Platformy Programowej zenon już po raz jedenasty będzie wystawcą międzynarodowych targów ENERGETAB. W związku z tym wszystkich związanych z branżą energetyczną w tym energetyką odnawialną. Zapraszamy do Bielska–Białej w dniach: 14.09.2021- 16.09.2021 na nasze stoisko numer: 31 w hali A.

ENERGETAB to największe w Polsce targi, na których prezentowane są najnowocześniejsze urządzenia, aparatury i technologie dedykowane specjalnie dla przemysłu energetycznego. Dla wszystkich związanych z branżą energetyczną, studentów kierunków związanych z energetyką wrześniowe targi to najważniejsze wydarzenie w roku. Event na którym po prostu trzeba być! Dają one szansę spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki przemysłowej oraz projektantami i dostawcami usług, gdyż od 34 lat regularnie biorą w nich udział wystawcy z całego świata.

W program targów świetnie wpisuje się oprogramowanie zenon, zwłaszcza wersja dedykowana branży - zenon Energy Edition, którego producentem jest COPA-DATA. Umożliwia on większą wydajność, lepszą komunikację a przede wszystkim bezpieczeństwo w wytwarzaniu oraz dystrybucji energii. Dzięki oprogramowaniu zenon możliwy jest niezawodny nadzór oraz ergonomiczna kontrola podstacji, rozdzielni, sieci rozdzielniczych i elektrowni, a także farm wiatrowych oraz elektrowni fotowoltaicznych. Sterowniki opracowane przez COPA-DATA gwarantują zgodność ze standardami międzynarodowymi, takimi jak IEC 61850, IEC 61400-25, IEC 60870, IEC61850 i DNP3.

Dzięki integracji modułu zenon Logic, opartego na standardzie IEC 61131-3, zenon Energy Edition jest kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki w branży energetycznej.

Nowe rozwiązania w najnowszej wersji oprogramowania zenon 10

Platforma programowa zenon oferuje wiele modułów, które są dedykowane branży energetycznej. Wśród innych oprogramowań wyróżnia go kompleksowość, łatwość w integracji, komunikacji zarówno z maszynami, jak i systemami wyższego rzędu oraz kompleksowe pozyskiwanie danych i zarządzanie nimi w celu optymalizacji procesów. Bardzo istotne są również kwestie bezpieczeństwa, w tym redundancji, a także autoryzowanego dostępu do danych. „Cały czas jest bardzo duże zainteresowanie rozwiązaniami software'owymi, które umożliwiają wdrożenie IoT i cyfryzacji zarówno w przemyśle, jak i energetyce. Topową tematyką, o którą pytają nasi klienci jest modularyzacja produkcji, popularna przede wszystkim w Europie i Stanach Zjednoczonych" – mówi Urszula Bizoń – Żaba dyrektor zarządzający oraz prokurent w COPA-DATA Polska Sp. Z o.o. Dlatego też wszystkie powyższe możliwości udostępniliśmy w najnowszej wersji Platformy Programowej zenon 10. Zapewnia ona nie tylko wysoką wydajność dla aplikacji opartych na technologii HTML5, ale także możliwość korzystania z technologii kontenerowej Docker. Usługę gwarantującą bezpieczne zarządzanie autoryzacją i uwierzytelnianiem oraz niezawodne połączenie z istniejącymi systemami administracyjnymi, jak choćby Microsoft Active Directory.

Szukasz nowych i bezpiecznych rozwiązań? Odwiedź nas koniecznie! Hala A, stoisko: 31

Podczas rozmów z inżynierami COPA-DATA oraz w trakcie testowania wersji DEMO naszego oprogramowania, będzie można osobiście przekonać się o tym, jak energetyka łączy się z innowacyjnością technologii IoT (Internet of Things) oraz jakie korzyści i wyzwania płyną z tytułu nieuchronnej digitalizacji świata, w tym również świata branży energetycznej. Jako COPA-DATA rozumiemy, że bezpieczny system SCADA wymaga ciągłych ulepszeń i innowacji. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet! O tym, jak zenon Software Platform realizuje założenia IoT oraz kwestie bezpieczeństwa będzie można dowiedzieć się podczas spotkań z nami podczas targów Energetab w dniach 14.09-16.09. 2021. Do zobaczenia w Bielsku-Białej!

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także