Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2007-06-28  |  Ostatnia aktualizacja: 2007-06-28
Endress+Hauser dokonał przejęcia PB Mesures
Endress+Hauser dokonał przejęcia PB Mesures
Endress+Hauser dokonał przejęcia PB Mesures
Grupa Endress+Hauser Group przejęła francuskiego dostawcę inżynierii pomiarowej PB Mesures. Firma ta ma bogate doświadczenie szczególnie w zakresie kalibracji i utrzymania przyrządów pomiarowych, co pozwoli Endress+Hauser jeszcze umocnić pozycję francuskiego centrum sprzedaży w zyskującym coraz większe znaczenie sektorze usług.

PB Mesures dostarcza wysoce precyzyjne techniki kalibracji do pracy zarówno w laboratoriach, jak i w warunkach polowych. Jego klienci wywodzą się głównie z przemysłu: farmaceutycznego, biotechnologicznego, spożywczego i chemicznego i polegają na bogatym doświadczeniu PB Mesures na tym polu.

Francuski jest trzecim, co do wielkości rynkiem Endress+Hauser, a jego francuskie centrum sprzedaży będzie wkrótce obchodzić 45 rocznicę swego powstania.

(lk)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
ARC
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :