Powrót do listy wiadomości Dodano: 2002-11-07  |  Ostatnia aktualizacja: 2002-11-07
Invensys zaprojektuje system zarządzający dla sieci energetycznej w Kalifornii
Edison Południowa Kalifornia (SCE) wybrało Invensys na dostawcę systemu zarządzania dla projektu unowocześniania tamtejszej sieci WAN (Wide Area Network). Międzynarodowa grupa zajmująca się zarządzaniem i technologiami produkcyjnymi, połączy swoje produkty z rozwiązaniami i ekspertyzami Foxboro, tworząc w ten sposób system doskonale przewidujący potrzeby energetyczne odbiorców.

SCE koordynuje dystrybucję energii dla pond 250 wytwórców energii takich jak elektrownie jądrowe, wodne oraz dla kopalń. Głównym jego zadaniem jest wyrównanie potrzeb odbiorców z możliwościami producentów. Produktem końcowym współpracy będzie doskonałe narzędzie do nadzoru i kontrolowanie ogromnej sieci, zapewniające wysoki stopień bezpieczeństwa, niezawodności i doskonałe osiągi.

Rozwiązanie to pomoże SCE stać się bardziej efektywnym w pracy w obecnym rynku energetyki. System ten (GMS - Generation Management System) będzie rodzajem systemu dyspozycyjnego z możliwością wglądu w czasie rzeczywistym do wszystkich jego komponentów . Porównanie tych danych z prognozami niezależnych operatorów, pozwoli na podjęcie odpowiednich decyzji dotyczących wysyłki energii, ewentualnej sprzedaży czy zakupu

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Foxboro
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :