Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2015-07-29   |  Ostatnia aktualizacja: 2015-07-29
IPOsystem z nagrodą "Złoty Medal - Wybór Konsumentów"
Wybór Konsumentów
Wybór Konsumentów

Nagroda „Złoty Medal - Wybór Konsumentów" jest wyjątkowo prestiżowa. Wyróżnienie to mogą uzyskać wyłącznie zdobywcy Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, których wyłania Sąd Konkursowy. Z tego wyselekcjonowanego już grona produktów uhonorowanych za nowoczesny i innowacyjny charakter, uczestnicy targów i internauci wybierają rozwiązanie nagradzane tytułem Wybór Konsumentów. IPOsystem należy zatem do ścisłej czołówki - grupy produktów, które zostały pozytywnie ocenione zarówno przez ekspertów i przedstawicieli branży, jak i konsumentów.
To kolejne, cenne trofeum przyznane produktowi firmy UIBS Teamwork z Rybnika.
W czerwcu tego roku Kapituła Konkursu „Teraz Polska", której przewodniczył prof. Michał Kleiber, wyróżniła IPOsystem statuetką w kategorii „Innowacje".

- Nagrody przyznane IPOsystem i pozytywne informacje zwrotne na jego temat bardzo nas cieszą. Szczególną satysfakcją napawa nas fakt, iż rezultat naszej sześcioletniej pracy zyskał uznanie tak wielu środowisk i wzbudził zainteresowanie również wśród osób, które nie miały jeszcze możliwości przekonać się jak IPOsystem działa w praktyce. Zdobyte wyróżnienia to dla nas kolejny - po entuzjastycznych opiniach przedstawicieli firm, które już wdrożyły IPOsystem - dowód na to, jak bardzo takie rozwiązanie jest potrzebne i pożądane - uważa Krzysztof Fiegler współwłaściciel UIBS Teamwork i Dyrektor Handlowy tej firmy.

IPOsystem nie ma sobie równych - to pierwsze na światową skalę rozwiązanie samodzielnie i bezpośrednio zarządzające dowolną produkcją, które optymalizuje pracę zarówno maszyn, jak i pracowników. Tym, co wyróżnia IPOsystem jest reagowanie w czasie rzeczywistym na wszelkie, nawet najdrobniejsze zmiany (takie jak odstępstwa od założonych czasów realizacji poszczególnych operacji technologicznych w trakcie ich wykonywania, awarie, zmiany terminów realizacji zleceń, dostaw, czy braki kadrowe) wpływające na postęp prac. System automatycznie, w zaledwie 5 sekund, aktualizuje harmonogramy, zapobiegając w ten sposób przestojom produkcyjnym, które nie tylko generują koszty, ale zakłócają planowanie i rzeczywiste terminy realizacji zleceń, przez co negatywnie wpływają na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Dzięki IPOsystem na monitorze komputera dostępne są nie tylko informacje o wszystkich działaniach prowadzonych aktualnie na halach produkcyjnych, lecz także komunikaty dotyczące ewentualnych błędów zaistniałych w konkretnych operacjach. System diagnozuje problem i go eliminuje, wydatnie poprawiając jakość gotowych wyrobów. IPOsystem poprawia wydajność, zwiększa zyskowność i pozwala skrócić terminy realizacji zamówień.

Przypomnijmy, że system z powodzeniem został wprowadzony w siedmiu firmach, trwa proces jego wdrożenia w kolejnych ośmiu przedsiębiorstwach. W ostatnim czasie twórcy IPOsystem przeprowadzili ponad dziesięć nowych analiz przedwdrożeniowych, w związku z czym spodziewają się kolejnych implementacji oraz zwielokrotnienia działań związanych z innowacyjnym rozwiązaniem.

(xt)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Źródło:
Adventure Media
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.