Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-12-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-12-17
Jubileuszowa sprzedaż Universal Robots

Jürgen von Hollen, prezes Universal Robots osobiście przekazał 50-tysięcznego cobota niemieckiej firmie VEMA z siedzibą w Krauchenwies-Göggingen podczas specjalnie zorganizowanej ceremonii.

- W ciągu ostatnich 15 lat pracowaliśmy bardzo ciężko, aby rozwinąć całkowicie nowy segment rynku, którego misją jest umożliwienie w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom automatyzacji zadań, które uważały za zbyt kosztowne lub skomplikowane - powiedział von Hollen, podkreślając, że UR stworzył nową globalną sieć dystrybucji, ekosystem programistów, a ostatecznie zupełnie nowy model biznesowy - Jako pionier w tym segmencie, włożyliśmy wiele pracy w tworzenie świadomości, wpływanie na standardy i zmianę postrzegania przez klientów w kontekście ich doświadczeń z tradycyjnymi robotami przemysłowymi.

Nowy robot współpracujący dołączy w VEMA do floty trzech innych cobotów UR, które zostały już wdrożone do zadań typu pick & place.

Christian Veser, dyrektor zarządzający VEMA, wyrażając podekscytowanie tym, że jest odbiorcą jubileuszowego cobota, powiedział: - Dzięki robotyce kolaboratywnej znacząco zwiększyliśmy naszą produktywność, a także osiągnęliśmy lepszą jakość. Nasi pracownicy są teraz wolni od nieergonomicznej pracy i skupiają się na testowaniu i kontroli jakości. Podczas pokonywania wyzwań związanych z COVID-19 zaletą jest również to, że coboty nie muszą zachowywać bezpiecznej odległości ani przechodzić kwarantanny.

- Nasza firma tak ceni roboty UR, że pierwsze trzy z nich dostały imiona. Są to Elfriede, Günther oraz Bruno. Naszego nowego robota nazwiemy Jürgen, aby uhonorować fakt, że prezes UR przyjechał tu osobiście, aby go dostarczyć.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
packworld
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także