Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-12-20   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-12-20
KODA ogłasza przedsprzedaż robotów

KODA, firma zajmująca się czworonożnymi robotami wyposażonymi w sztuczną inteligencję ogłosiła dzisiaj, że pierwszy model rozwijanego przez nią urządzenia jest już dostępny w przedsprzedaży. Zainteresowani posiadaniem maszyny będą mogli zapisać się na zakup jednej z tysiąca pierwszych sztuk. Premierowe dostawy trafią do klientów we wrześniu przyszłego roku.

Czworonóg KODA został zaprojektowany w taki sposób, aby był funkcjonalny zarówno z pragmatycznego, jak i emocjonalnego punktu widzenia. W przeciwieństwie do innych zrobotyzowanych konstrukcji tego typu dostępnych na rynku, ma na celu interakcję społeczną ze swoimi właścicielami. Dzięki zdecentralizowanej infrastrukturze sztucznej inteligencji obsługującej blockchain, robot-pies ma służyć różnym celom: towarzyszeniu rodziny, stróżowaniu lub rozwiązywaniu złożonych problemów dzięki wsparciu SI.

- KODA to idealne połączenie funkcji i wydajności. Nasza nowoczesna technologia wykorzystuje to, co najlepsze w scentralizowanej i zdecentralizowanej sztucznej inteligencji, pozwalając każdemu z robotów ewoluować zgodnie z potrzebami właściciela - powiedziała Emma Russell, dyrektor generalny KODA - Będąc wyposażonym w nieustannie uczący się system, stanowi bardzo przyszłościowe i elastyczne rozwiązanie.

Ostateczny koszt zakupu robota wyniesie od 45 do 55 tysięcy dolarów.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
prnewswire
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także