Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-08-09   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-09
Kolejny produkt Danfoss otrzymuje oznaczenie Solar Impulse Efficient Solution

VLT® AQUA Drive FC 202 jest piątym oznaczonym rozwiązaniem Danfoss.

Kolejny produkt Danfoss otrzymuje oznaczenie Solar Impulse Efficient Solution

Rośnie liczba rozwiązań Danfoss otrzymujących ekskluzywne oznaczenie Efficient Solution od Solar Impulse Foundation. VLT® AQUA Drive FC 202 jest piątym rozwiązaniem Danfoss z 1000 najbardziej czystych i rentownych rozwiązań na rzecz ochrony środowiska na świecie. Dedykowana przetwornica częstotliwości Danfoss została zaprojektowana w celu zapewnienia najwyższego poziomu sterowalności i umożliwia neutralność energetyczną w całym sektorze wodnym.

Maksymalna efektywność energetyczna w zastosowaniach związanych z wodą i ściekami

Przetwornica częstotliwości VLT® AQUA zapewnia najwyższą wydajność w aplikacjach wodnych i ściekowych napędzanych silnikami prądu przemiennego. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych funkcji standardowych, które można rozszerzyć o opcje poprawiające wydajność, napęd AC nadaje się zarówno do nowych, jak i modernizowanych projektów.

Znaczna codzienna zmienność obciążenia w oczyszczalniach wody lub ścieków sprawia, że ​​jest ekonomicznie wprowadzenie sterowania silnikiem w urządzeniach wirujących, takich jak pompy i dmuchawy. Napęd VLT® AQUA nowej generacji może zaoferować realne oszczędności w pierwszym roku, które wynoszą 10–30% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami napędowymi. Jego duża dostępność oraz niskie zużycie energii i koszty utrzymania zapewniają najniższy koszt posiadania. Dzięki szybkiej i łatwej w obsłudze konfiguracji ustawień, czas instalacji jest ograniczony do minimum.

Przeczytaj więcej o VLT® AQUA Drive FC 202

Innowacyjne rozwiązanie wspiera cele zrównoważonego rozwoju ONZ, m.in.: nr 6 (Czysta woda i warunki sanitarne), nr 7 (Czysta i dostępna energia), nr 11 (Zrównoważone miasta i społeczności), nr 12 (odpowiedzialna konsumpcja i produkcja) dające właścicielom statków kolejny zrównoważony powód wyposażenia statków w rozwiązanie Danfoss.

Strona Fundacji Solar Impulse

Kategoria komunikatu:

Nagrody i wyróżnienia

Dodał:
Danfoss Poland Sp. z o.o.

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.