Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-04-11   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-04-11
Niezależność systemowa została wzbogacona o nową funkcjonalność
Nowa funkcjonalność dzieki współpracy firm Danfoss i Beckhoff
Nowa funkcjonalność dzieki współpracy firm Danfoss i Beckhoff

Obojętne czy chodzi o konkretnego producenta, technologię silnikową lub standard komunikowania się, Danfoss Drives jest w stanie dostarczyć odpowiednią przetwornicę częstotliwości zoptymalizowaną do Twoich specyficznych wymagań.

Obsługa platformy Beckhoff poprzez integrację TwinCAT to nowa funkcjonalność dodana do naszej kompleksowej i otwartej oferty dotyczącej kompatybilności systemu.

Dzięki współpracy obu firm powstało jedno narzędzie, które łączy w sobie funkcjolaność oprogramowania do konfiguracji przetwornicy VLT® oraz narzędzie do programowania sterowników Beckhoff.

Od teraz możesz:

  • Uruchomić przetwornicę
  • Ustawić parametry
  • Zaprogramować sterownik

Elastyczność wyboru systemu jest ważna dla integratorów systemów i konstruktorów maszyn, którzy zawsze powinni mieć możliwość wyboru optymalnych komponentów przy tworzeniu własnych rozwiązań. Obsługa platformy Beckhoff to dodatek do naszej kompleksowej oferty. Architektura napędów Danfoss Drives pozostaje otwarta, dzięki czemu możesz korzystać z elementów sterujących, silnika i czujników od wszystkich dostawców, którzy spełniają Twoje oczekiwania.

 

 

Beckhoff Automation

Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania. „New Automation Technology" firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynkiem. Przeczytaj więcej.

Danfoss Drives

Danfoss Drives, członek grupy Danfoss, jest światowym liderem w dziedzinie regulacji prędkości silników elektrycznych.

Od 1968 roku jesteśmy pionierami w branży przetwornic częstotliwości. Obecnie, jako jedna z największych firm w branży, realizujemy naszą pasję do rozwoju, produkcji i sprzedaży najbardziej wszechstronnych napędów AC na świecie. Przetwornice VACON® stanowią solidną podstawę optymalizacji w zastosowaniach przemysłowych. Przetwornice VLT® odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu zasobami i automatyzacji fabryk. Nasze napędy prądu przemiennego dostosowują się do dowolnej technologii silnikowej i służą w zakresie mocy od 0,18 kW do 6,0 MW. Przeczytaj więcej.

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
Danfoss Poland Sp. z o.o.

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.