Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-11-25  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-11-25
Nowa struktura zarządzania w FAULHABER
Zarząd firmy od 2022 roku
Zarząd firmy od 2022 roku

W styczniu 2022 roku firma Dr. Fritz Faulhaber GmbH & Co. KG, specjalista w dziedzinie napędów, wprowadzi nową strukturę zarządzania. To rok, w którym firma ta obchodzi 75-lecie istnienia. W związku z przejściem na emeryturę poprzedni dyrektorzy zarządzający, dr Thomas Bertolini i Gert FrechWalter, przekażą władzę nowemu pięcioosobowemu zespołowi zarządzającemu, któremu przewodniczy Karl Faulhaber.

„Ich wizja znormalizowanej i zsynchronizowanej produkcji w różnych lokalizacjach była tak samo ważna dla sukcesu FAULHABER na początku nowego tysiąclecia, jak integracja międzynarodowych spółek zależnych z FAULHABER Group podczas ich wspólnej kadencji. Pełniąc funkcję dyrektorów zarządzających, odebrali również liczne nagrody w imieniu firmy FAULHABER, takie jak „Factory of the Year 2018" w kategorii doskonałej produkcji małych partii. Dr Thomas Bertolini i Gert Frech-Walter przekazują firmę o wyjątkowo dobrej pozycji, gotową na wyzwania przyszłości. Chcielibyśmy im podziękować za zaangażowanie i poświęcenie. Życzymy im wszystkiego dobrego na czas zasłużonej emerytury" – mówi Karl Faulhaber.

Nowa rozszerzona struktura zarządzania

Jednym z elementów wprowadzanych zmian jest powiększenie zespołu zarządzającego. Oprócz Karla Faulhabera (sprzedaż, marketing) za zarządzanie firmą rodzinną odpowiedzialni będą również Hubert Renner (zarządzanie zamówieniami), Markus Dietz (finanse, controlling), Lutz Braun (dział kadr i dział prawny) oraz Dr Udo Haberland (badania i rozwój, innowacje).

Ciągłość ma duże znaczenie dla sukcesu rodzinnej grupy firm. Jako członek nowego zespołu zarządzającego, złożonego między innymi z osób mających kilkudziesięcioletnie doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych w firmie FAULHABER, Karl Faulhaber będzie stał na czele firmy jako reprezentant trzeciego  pokolenia rodziny założycieli. Wraz z klientami, partnerami i pracownikami będziemy nadal koncentrować się na zrównoważonym rozwoju i rentowności.

„Na przełomie roku przekażemy władzę nowemu zarządowi po 17 (dr T. Bertolini) i 22 latach (G. FrechWalter) kierowania firmą. Dziękujemy naszym partnerom i klientom za lojalność i znakomitą współpracę. To także zachęta dla nowego zarządu, któremu życzymy wielu sukcesów" – dodali odchodzący dyrektorzy zarządzający, dr Thomas Bertolini i Gert Frech-Walter.

www.faulhaber.com/en/news-events/news/new-management-structure-at-faulhaber/

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Dodał:
Faulhaber Polska sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.