Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2022-01-12  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-01-12
Oferta Komatsu-części
Oferta Komatsu-części

Jakość w korzystnej cenie

Nasza firma oferuje najwyższej klasy pompy hydrauliczne marki Komatsu do urządzeń które potrzebują ich wymiany oraz profesjonalny serwis komponentów. Wieloletnie doświadczenie połączone z praktyczną wiedzą i kompetentną obsługą klienta gwarantują precyzyjnie wykonane naprawy, a także sprzedaż pomp, jedynie od sprawdzonych dostawców.

Wymiana czy montaż zamiennika?

Pompa hydrauliczna Komatsu to narzędzie, zamieniające energię kinetyczną lub obrotową na przepływ i ciśnienie wywoływane w układzie hydraulicznym za pomocą generowanego strumienia, a także oporów w odbiorniku hydrostatycznym. Jest to niezbędny proces do funkcjonowania całego układu, który służy zapewnieniu energii silnikom w trakcie napędzania urządzenia. W zależności od konstrukcji oraz wydajności pompy hydrauliczne dzieli się na różne podtypy, które charakteryzują się inną budową i zastosowaniem. Komponent ten używany jest w wielu gałęziach przemysłu i służy wytworzeniu energii, niezbędnej do pracy maszyn wykorzystywanych codziennie na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jest to najdroższy element układu hydraulicznego, którego wymiana, bądź regeneracja są kluczem do prowadzenia dalszej pracy. Opcja zakupu zamiennika często okazuje się kosztowniejsza niżeli serwis u doświadczonej marki, co jest na dodatek bardziej ekonomicznym oraz ekologicznym zabiegiem. Nasz wyspecjalizowany zespół, składający się z profesjonalistów tej dziedziny, zbada i przeanalizuje problem, z pomocą wysokiej jakości testów, a następnie doradzi najlepsze rozwiązanie, które zrealizuje z pełną dokładnością. Wszystkie regenerowane przez nas pompy poddawane są ostatecznej kontroli, z wykorzystaniem diagnostyki cyfrowej na wyspecjalizowanych stanowiskach. W przypadku potrzeby zakupu części zastępczej, nasza marka posiada w pełni zaopatrzony magazyn, z większością komponentów Komatsu, które w szybkim czasie zamontuje i wymieni dla Klienta. Sprowadzimy także niedostępne na stanie pompy, od dostawców, których wiarygodność i solidność przetestowaliśmy na przestrzeni lat. Ponadto oferujemy również precyzyjną pomoc techniczną, związaną z tematem pomp hydraulicznych oraz wykwalifikowane doradztwo naszych ekspertów

Zaufały nam miliony

Dzięki ponadprzeciętnym umiejętnościom, precyzji, dokładności oraz wiedzy nieustannie rozwijamy się na rynku. Krótkie terminy dostaw i prac naprawczych, przeprowadzanych z najwyższa jakością, zaowocowały zaufaniem wielu klientów w Polsce, a także od niedawnego czasu, większości krajów Unii Europejskiej, gdzie importujemy części zamienne do pomp Komatsu. Jesteśmy wiodącą marką, która wie jak spełnić potrzeby konsumentów oraz ich oczekiwania w najlepszej cenie.

Kategoria komunikatu:

Inne

Źródło:
Materiał nadesłany do redakcji
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.