Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2021-05-03  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-05-03
Partnerstwo AVEVA i PlanetTogether

AVEVA nawiązała strategiczną współpracę z PlanetTogether, dostawcą platformy Advanced Planning & Scheduling (APS). Chce w ten sposób zapewnić większe możliwości optymalizacji harmonogramowania producentom pragnącym transformacji cyfrowej i realizacji zrównoważonych rozwiązań w swoich działaniach przemysłowych.

Partnerstwo rozszerza możliwości systemu AVEVA Manufacturing Execution System (MES) w zakresie wizualnego planowania i harmonogramowania, organizowania produkcji w wielu zakładach jednocześnie i optymalizacji harmonogramu wytwarzania, co znacząco poszerza portfolio rozwiązań produkcyjnych firmy AVEVA w zakresie technologii Przemysłu 4.0.

Połączona oferta wykorzystuje specjalistyczną wiedzę obu przedsiębiorstw w celu dalszej optymalizacji wydajności w całym łańcuchu wartości dla producentów chcących wdrożyć zintegrowane systemy planowania i realizacji produkcji.

Jako dostawca systemów planowania i harmonogramowania produkcji, PlanetTogether pomaga pokonywać ograniczenia produkcyjne i operacyjne, natomiast jego integracja z AVEVA MES umożliwi planistom łańcucha dostaw prowadzenie bardziej realistycznego i zintegrowanego planowania sprzedaży i operacji w oparciu o rzeczywistą wydajność zakładu i dostępność materiałów. Integracja planowania i realizacji produkcji w jednym systemie cyfrowym stanowi dla przedsiębiorców kolejny krok w rozwoju, który pomoże zwiększyć ich wzrost i rentowność.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także