empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2024-07-06  |  Ostatnia aktualizacja: 2024-07-06
Partnerstwo Singtel i Hitachi
fot. pixabay
fot. pixabay

Singtel, azjatycka grupa zajmująca się technologią komunikacyjną oraz Hitachi Digital ogłosiły nową współpracę, która pomoże przyspieszyć rozwój przemysłowych rozwiązań sztucznej inteligencji poprzez połączenie technologii SI firmy Hitachi z platformą Paragon firmy Singtel.

Hitachi Digital wdroży Paragon w laboratoriach badawczo-rozwojowych Hitachi Americas w Santa Clara, a następnie przeprowadzi pilotaż w jednej z fabryk w USA. Celem pilotażu będzie sprawdzenie interoperacyjności aplikacji Hitachi SI w zakresie zapewniania jakości, bezpieczeństwa w miejscu pracy, szkoleń immersyjnych i konserwacji predykcyjnej w ramach platformy Paragon. Testy umożliwią także integrację Paragon z branżowymi aplikacjami chmurowymi i usługami cyfrowymi Hitachi, aby pomóc przedsiębiorstwom pokonać ograniczenia złożonej łączności i produktywności nieograniczonej opóźnieniami komunikacyjnymi.

Gotowe aplikacje przemysłowe sztucznej inteligencji Hitachi wraz z możliwościami sieci i orkiestracji wielu chmur dzięki platformie Paragon zostaną wykorzystane, aby pomóc klientom ulepszyć i przyspieszyć operacje w chmurze. Następnie Hitachi Digital Services wejdzie na rynek z nowo przygotowanymi ofertami jako autoryzowany integrator systemów Singtel Paragon, prezentując wyjątkową propozycję klientom korporacyjnym, którzy chcą wykorzystać wiele protokołów sieciowych w zapewnianiu transformacji cyfrowej w środowiskach przemysłowych.

Współpraca pomiędzy Singtel i Hitachi połączy interoperacyjne rozwiązania z usługami dostawczymi, co może przynieść korzyści organizacjom pragnącym uporać się ze złożonością przemysłowej sztucznej inteligencji.

(rr)

 

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także