Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-08-13   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-13
Rynek czujników łożyskowych
fot. pixabay
fot. pixabay

Według nowego raportu przygotowanego przez Reports and Data globalny rynek czujników łożyskowych osiągnie wartość 8,22 miliarda dolarów do 2026 roku.

Głównym czynnikiem napędzającym rozwój jest rosnące zapotrzebowanie na sensory w przemyśle motoryzacyjnym i transportowym. Egzekwowanie rygorystycznych przepisów w zakresie obowiązkowej instalacji układów ABS w samochodach w różnych krajach Europy, Azji i Pacyfiku również mają wymierny wpływ na jego wzrost.

Zapotrzebowanie na łożyska z czujnikami wzrastało w stałym tempie na przestrzeni ostatnich lat. Czujniki zostały wprowadzone w samochodowym układzie ABS w połowie lat osiemdziesiątych. W miarę ewolucji systemów samochodowych ich miejsce zastąpiły aktywne czujniki prędkości kół zapewniające dane dla układu kontroli trakcji.

Prognozuje się, że rynek w regionie Azji i Pacyfiku wzrośnie ze względu na wysoki popyt ze strony przemysłu motoryzacyjnego. Region ten jest centrum sektora, który rośnie wraz z potrzebą zaspokojenia popytu rosnącej populacji.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
yahoo

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :