Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-10-08   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-10-08
Siemens i Alibaba Cloud partnerami
fot. pixabay
fot. pixabay

Siemens i Alibaba Cloud podpisały memorandum w celu wspierania przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) w Chinach. Obie firmy wykorzystają nawzajem swoje technologie i zasoby branżowe, aby zbudować unikalne rozwiązanie do obsługi Przemysłu 4.0, modernizacji i transformacji produkcji w Chinach oraz realizacji innych przemysłowych inicjatyw cyfrowych.

Joe Kaeser, prezes i dyrektor generalny Siemens AG oraz Simon Hu, starszy wiceprezes grupy Alibaba i prezes Alibaba Cloud podpisali protokół ustaleń w Berlinie pod okiem kanclerz Niemiec Angeli Merkel i chińskiego premiera Li Keqiang podczas jego oficjalnej wizyty w Niemczech.

Oprogramowanie Siemens MindSphere to oparty na chmurze otwarty system operacyjny IIoT, który oferuje szeroką gamę opcji łączenia ze sobą urządzeń i przedsiębiorstw, aplikacje, zaawansowane analizy i innowacje z kompletnymi rozwiązaniami cyfrowymi. Wdrożenie MindSphere w Alibaba Cloud zapewni usługi dla firm w Chinach kontynentalnych w zakresie innowacji dzięki zaawansowanym rozwiązaniom przemysłowym.

W ramach memorandum obie firmy natychmiast rozpoczną współpracę, czego efektem ma być udostępnienie MindSphere w Alibaba Cloud jeszcze w tym roku.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
arcweb
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :