Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-01-08   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-01-09
Tekniska Polska, podsumowanie 2019
Tekniska Polska, podsumowanie 2019

Podsumowanie działalności Tekniska Polska w roku 2019 zawarte w 4 minutach. Zapraszamy do obejrzenia filmu - kliknij tutaj.

Jaki to był dla nas rok? Otóż pełen wrażeń i wydarzeń. Nie możemy pominąć chyba najważniejszego wydarzenia, konferencji CyberTek poświęconej cyberbezpieczeństwu przemysłu. Według nas ale przede wszystkim według uczestników impreza świetnie przygotowana organizacyjnie i ciekawa merytorycznie. Wysokie noty wystawione przez ankietowanych bezsprzecznie potwierdzały trafność tematyki i całokształt imprezy. 

Dużo się działo na targach. Bielski Energetab, potem TRAKO w Gdańsku i na koniec Warsaw Indrustry Week. 2019 możemy śmiało uznać rokiem premier. Mieliśmy co pokazywać i czym wzbudzać zaciekawienie w czasie bezpośrednich prezentacji prowadzonych przez naszych specjalistów, praktyków.  

2019 to także dla nas czas szkoleń wewnętrznych i tych prowadzonych dla firm z zewnątrz. 2019 to czas seminariów, wdrożeń i z tym związanych wyjazdów i prac u klienta. Zeszły rok to też wspólnie spędzony przez nas czas nie tylko w pracy ale i poza nią, bo tak zwyczajnie lubimy i przyjaźnimy się.

To był niezwykły rok i pełni energii wchodzimy w kolejny, już bieżący. Dziękujemy Państwu za wspólną pracę i wspólne wysiłki. Wszystkiego dobrego w Nowym!

 

 

 

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »